Nawilżająca, wiśniowa pomadka do ust Lip Balm z kolorem, 4,8 g
Zastosowanie: Nawilża, wygładza i regeneruje nawet spierzchnięte usta, pozostawiając je miękkie, gładkie i pełne blasku.
Sposób użycia: Nakładać na skórę warg gdy zachodzi taka potrzeba
Skład: Octyldodecanol, Isostearyl Isostearate, Ricinus Communis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Microcristallina, Hydrogenated Vegetable Oil, Lanolin, Euphorbia Cerifera Cera, Copernicia Cerifera Cera, C10-18 Triglycerides, Cera Alba, Hydrogenated Palm Acid, Stearyl Stearate, Parfum, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Salvia Officinalis Extract, Rubus Idaeus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Beta-Sitosterol, Squalene, Eugenol, Vanillin, Geranyl Acetate, Benzaldehyde, Citronellol, CI 77499, CI 15850.
Regenerująca, brzoskwiniowa pomadka do ust Lip Balm z efektem połysku, 4,8 g
Zastosowanie: Intensywnie nawilża, odżywia, regeneruje i wygładza usta, chroniąc je przed wysuszeniem, pękaniem i pierzchnięciem.
Sposób użycia: Nakładać na skórę warg gdy zachodzi taka potrzeba
Skład: Octyldodecanol, Ricinus Communis Seed Oil, Isostearyl Isostearate, Cera Microcristallina, Euphorbia Cerifera Cera, Lanolin, Hydrogenated Vegetable Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Copernicia Cerifera Cera, C10-18 Triglycerides, Cera Alba, Parfum, Hydrogenated Palm Acid, Stearyl Stearate, Mangifera Indica Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Glycine Soja Oil, Linalool, Vanillin, Limonene, Mica, CI 77891, CI 15850
Odżywcza, truskawkowa pomadka do ust Lip Balm z perłowym efektem, 4,8 g
Zastosowanie: Nawilża, odżywia i regeneruje, chroniąc usta przed suchością, pierzchnięciem oraz powstawaniem suchych skórek.
Sposób użycia: Nakładać na skórę warg gdy zachodzi taka potrzeba
Skład: Octyldodecanol, Isostearyl Isostearate, Ricinus Communis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Microcristallina, Euphorbia Cerifera Cera, Lanolin, Hydrogenated Vegetable Oil, C10-18 Triglycerides, Copernicia Cerifera Cera, Cera Alba, Parfum, Hydrogenated Palm Acid, Stearyl Stearate, Mica, Rubus Idaeus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja Oil, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica,Tin Oxide, Vanilin, CI 77891, CI 15850.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Torba termoizolacyjna wielokrotnego użytku do transportowania żywności w opakowaniach jednostkowych.Dla produktów zimnych albo gorących.
Rozmiar: 39.5x40cm
Torba termoizolacyjna wielokrotnego użytku do transportowania żywności w opakowaniach jednostkowych.Dla produktów zimnych albo gorących.
Rozmiar: 39.5x40cm
Worki na śmieci SUPERMOCNE 160L 1op.-10szt. czarne
Ekologiczne, czarne worki na śmieci do pakowania odpadów i śmieci. Supermocne worki na śmieci są wykonane z grubej folii LDPE z regranulatu, dzięki czemu są wytrzymałe na obciążenia i przypadkowe rozdarcia. Idealnie sprawdzają się w domu, biurach, miejscach publicznych. Pasują do większości pojemników na odpady. Opakowanie zawiera 10 sztuk worków o pojemności 160 L z tradycyjnym zamknięciem.
Zmywak falisty-uniwersalny.
Idealny do zmywania wszystkich rodzajów garnków i naczyń.
Dzięki specjalnej falistej strukturze zmywak jeszcze skuteczniej usuwa zanieczyszczenia.
Wgłębienia w powierzchni gąbki ułatwiają wchłanianie się środka do mycia i zabobiegają jego szybkiemu wypłukiwaniu.
Ściereczki gąbczaste celulozowe o wymiarach 19x15.5 cm doskonale czyszczą i wchłaniają ,nie pozozstawiają śladów.
Torebki do pieczenia 25x38 cm z dołączonymi klipsami służącymi do zamknięcia torebki. Przygotowane w nich potrawy pieką się we własnym sosie bez dodatku tłuszczu, dzięki czemu są zdrowe i niskokaloryczne
Właściwości:
Gąbki do zmywania 1op.-10szt.
Gąbki do zmywania to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Dzięki nim łatwo i dokładnie umyjesz naczynia, a także blat kuchenny, zlew czy blat stołu. Gąbki do zmywania są wykonane z dwóch warstw: chłonnej pianki, za pomocą której idealnie umyjesz naczynia oraz trwałej fibry, która pozwoli dokładnie wyszorować trudne zabrudzenia, bez rysowania powierzchni. Gąbka do zmywania dzięki swojej porowatej strukturze doskonale spienia płyny, żele i inne detergenty, ułatwiając tym samym mycie naczyń. Mix kolor: żółty, różowy, pomarańczowy, zielony, niebieski. W opakowaniu znajduje się 10 gąbek.
Najsmaczniejsze pieczone mięsa, drób, ryby, owoce i warzywa to te przyrządzane w torebkach do pieczenia Anna Zaradna. Używając torebek podczas pieczenia zachowujesz w potrawach pełnię aromatu, witaminy oraz mikroelementy. Dzięki temu podajesz zdrowe i soczyste dania. Tak przygotowane potrawy są również mniej kaloryczne, bo piekąc je w torebce nie ma konieczności dodawania tłuszczu. Torebki do pieczenia Anna Zaradna są wytrzymałe na wysokie temperatury, nie ma obawy, że torebka pęknie. Możesz używać ich w kuchence mikrofalowej, piekarniku gazowym i elektrycznym w temperaturze do 200 st. C. W opakowaniu znajdują się klipsy umożliwiające szybkie i łatwe zawiązanie torebek do pieczenia. Tolerancja parametrów produktu +/-5%.
Wytrzymałość termiczna do 220°C.
Zastosowanie:
Potrawy przygotowywane w folii zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu. Natomiast przechowywana żywność nie wysycha, nie traci smaku i długo utrzymuje temperaturę.
Worki na śmieci z uszami - zapach CYTRUSÓW 60L 1op.-16szt.
Ekologiczne, żółte worki na śmieci z uszami o zapachu cytrynowym służą do pakowania wszelkich odpadów gospodarczych i śmieci. Worki na śmieci posiadają tzw. gwieździsty zgrzew dna, dzięki czemu dno worka jest niezwykle szczelne a worki świetnie pasują do okrągłych pojemników na odpady. Dzięki praktycznym” uszom” możesz łatwo zawiązać i przenieść worek. Idealnie sprawdzają się w domu, biurach, miejscach publicznych. Ich dodatkowym walorem jest przyjemny cytrynowy zapach. Zastosowanie worków ułatwia segregację odpadów. Worki są wykonane z grubej folii HDLD z regranulatu. Opakowanie zawiera 16 sztuk worków o pojemności 60 L.
Szerokość rolek: 29 cm.
Wytrzymałość termiczna do 220° C.
Zastosowanie:
do pakowania i przechowywania w lodówce kanapek, wędlin, serów oraz innych produktów;
do pieczenia w piekarniku mięs, warzyw lub ciast;
do zamrażania;
do grillowania.
Potrawy przygotowywane w folii zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu.
Natomiast przechowywana żywność nie wysycha, nie traci smaku i długo utrzymuje temperaturę.
Idealnie nadaje się do mycia naczyń, blatów i kuchenek, nie rysując czyszczonej powierzchni. Wykonany z żółtej gąbki z nylonową, zieloną warstwą do szorowania.
Patyki do szaszłyków - długie.Opakowanie zawiera 50szt.
Jan Niezbędny Torebki na mrożonki 3L/50 sztuk
Żyj wygodniej!
- zamrażaj wygodnie większe porcje jedzenia
Torebki na mrożonki:
- nie pękają, nie kruszą się i nie przywierają do zawartości
- szerokie na 27 cm i wysokie na 30 cm
Spróbuj!
- zamroź winogrona, aby przegryźć je w upalne lato lub użyć ich zamiast kostek lodu
Informacje o recyklingu:
Całe opakowanie - Nadające się do recyklingu
Oznaczenie materiału - 5 - PP
Bądź Eko!
Pamiętaj proszę o niemarnowaniu żywności.
Mrożenie w moich torebkach pozwala utrzymać świeżość na dłużej!
Po zużyciu warto zadbać o segregację odpadów.
Produkt - plastik, metal; opakowanie - plastik, metal
Cechy:
-klipsy ułatwiające zamykanie
-mrozoodporne i niełamliwe
-pomagają ograniczyć marnowanie żywności
Ściereczki domowe uniwersalne do czyszczenia wszystkich powierzchni w domu.
Opakowanie zawiera 5 sztuk