- Nowy
Dezodorant Fa Mystic Passionflower urzeka długotrwałym, świeżym zapachem kwiatu passiflory, który umili najbardziej męczący dzień. Jego niezawodna, 48-godzinna ochrona przed przykrym zapachem, daje każdej kobiecie niezbędną pewność siebie. Dezodorant jest łagodny dla skóry i nie pozostawia śladów na ubraniu, a to zalety, obok których trudno przejść obojętnie.
Bez soli aluminium.
KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIE
Balsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na zdrowych, lśniących włosach. Henna Color nie tylko farbuje, ale również głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, poprawiając ich kondycję po każdym zastosowaniu. Zapewnia piękny i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.
Cechy:
- Bezpieczny dla włosów – nie zawiera amoniaku i utleniaczy
- Wygodna aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)
- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z henny
Zawartość opakowania:
krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne.
Dove Original antyperspirant w aerozolu został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy.
Gwarantuje 24-godzinną ochronę przed poceniem. Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.
Nusuk odświeżacz powietrza 300 ml.
Ostrzeżenia: tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Sposób użycia: wstrząśnij przed użyciem, rozpyl w kierunku środka pomieszczenia.
Skład: parfum,alcohol,glycol,aplha-isomethyl,ionone,benzyl,extract.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Ściereczki domowe uniwersalne do czyszczenia wszystkich powierzchni w domu.
Opakowanie zawiera 5 sztuk
Worki na śmieci z uszami 35L 1op.-30szt. niebieskie
Ekologiczne, niebieskie worki na śmieci z uszami do pakowania wszelkich odpadów gospodarczych i śmieci. Worki są wykonane z grubej folii LDPE z regranulatu, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe na obciążenia i przypadkowe rozdarcia. Worki na śmieci posiadają tzw. gwieździsty zgrzew dna, dzięki czemu dno worka jest niezwykle szczelne a sam worek świetnie pasuje do okrągłych pojemników na odpady. Dzięki praktycznym” uszom” możesz łatwo zawiązać i przenieść worek. Idealnie sprawdzają się w domu, biurach, miejscach publicznych. Pasują do większości małych pojemników na odpady. Zastosowanie małych worków ułatwia segregację odpadów. Opakowanie zawiera 30 sztuk worków o pojemności 35 L.
Torba termoizolacyjna wielokrotnego użytku do transportowania żywności w opakowaniach jednostkowych.Dla produktów zimnych albo gorących.
Rozmiar: 39.5x40cm
Wkład do mopa z mikrofibry w kolorze granatowym. Wykonany z grubych frędzli mikrofibry, dzięki czemu chłonie trzykrotnie więcej brudu i wody niż mop z bawełny. Skutecznie usuwa brud z każdego rodzaju podłogi.
Można go stosować na sucho i na mokro.
Ścierka podłogowa szara 60x60cm- 1 szt.
Ścierka podłogowa świetnie sprawdzi się podczas zbierania kurzu, a także mycia i polerowania. Ze względu na swoją wysoką gramaturę ścierka podłogowa jest bardzo wytrzymała i niezwykle chłonna. Można jej używać zarówno na mokro jak i na sucho. W opakowaniu znajduje się 1 ściereczka w kolorze szarym. Surowiec: włóknina przeszywana (60%bawełna, 40%poliester).
Wytrzymałość termiczna: do 225° C.
Do pieczenia mięs i warzyw proponujemy Państwu rękawy do pieczenia Jan Niezbędny.
Przy zastosowaniu tych produktów pieczone potrawy nie wymagają dodatku tłuszczu - pieką się we własnym sosie, dzięki czemu przygotowywane dania są niskokaloryczne.
Potrawy zachowują swój naturalny aromat oraz nie tracą substancji odżywczych. Szczelne opakowanie zapobiega przedostawaniu się zapachów przygotowywanych potraw na zewnątrz.
Worki na śmieci z taśmą ściągającą - zapach LAWENDY 60L 1op.-10szt.
Worki na śmieci z taśmą ściągającą o zapachu i kolorze lawendy wykonane są z wyjątkowo mocnej folii LDPE z regranulatu. Dzięki zastosowaniu folii LDPE worki te są szczelne i odporne na rozerwanie. Worki na śmieci posiadają tzw. boczny zgrzew dzięki któremu zwiększona jest wytrzymałość dna worka. Szczelny zgrzew zapobiega przeciekaniu zawartości worka do pojemnika. Praktyczna taśma pozwala na szybkie i higieniczne zamknięcie worka oraz jego przenoszenie. Znakomicie sprawdzą się w domu, biurze, miejscach publicznych czy placówkach medycznych. Pasują do większości pojemników na odpady. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk worków o pojemności 60 litrów.
Folii aluminiowej możesz używać do grillowania, pieczenia i odgrzewania potraw. Dzięki temu przygotowane przez Ciebie potrawy będą doskonale smakowały, gdyż zachowają pełnię aromatu i świeżość. Będą także zdecydowanie zdrowsze. Owinięte w folię aluminiową mięsa, czy ryby duszą się we własnym sosie, zachowując wartości odżywcze i witaminy. Folia aluminiowa Anna Zaradna nie nagrzewa się i jest żaroodporna, więc nie ma obaw, że przypali się w piekarniku lub na grillu. Tolerancja parametrów produktu: +/-5%.
Tacki do grilla
Cechy:
-potrawy przyrządzane na tackach nie przypalają się,są delikatne,soczyste i długo pozostają ciepłe
-otwory w tackach przepuszczające dym gwarantują typowy smak potraw przyrządzanych na węglu drzewnym
-praktyczny format tacek umożliwia ich stosowanie na grillach o różnych kształtach
-tacki chronią grill przed zabrudzeniem
Na tackach nie należy kłaść produktów o charakterze kwaśnym
Materiał: aluminium
wymiary: 34x23x4
Worki na śmieci z uszami - zapach CYTRUSÓW 60L 1op.-16szt.
Ekologiczne, żółte worki na śmieci z uszami o zapachu cytrynowym służą do pakowania wszelkich odpadów gospodarczych i śmieci. Worki na śmieci posiadają tzw. gwieździsty zgrzew dna, dzięki czemu dno worka jest niezwykle szczelne a worki świetnie pasują do okrągłych pojemników na odpady. Dzięki praktycznym” uszom” możesz łatwo zawiązać i przenieść worek. Idealnie sprawdzają się w domu, biurach, miejscach publicznych. Ich dodatkowym walorem jest przyjemny cytrynowy zapach. Zastosowanie worków ułatwia segregację odpadów. Worki są wykonane z grubej folii HDLD z regranulatu. Opakowanie zawiera 16 sztuk worków o pojemności 60 L.