Joko Mood Board Paletka cieni Exultation (10)  1szt
  • Joko Mood Board Paletka cieni Exultation (10)  1szt
  • Joko Mood Board Paletka cieni Exultation (10)  1szt
  • Joko Mood Board Paletka cieni Exultation (10)  1szt

Joko Mood Board Paletka cieni Exultation (10) 1szt

66,99 zł
Brutto
PALETA CIENI EXULTATIONJoko MOOD BOARD to kolekcja dwóch intensywnie napigmentowanych palet inspirowanych najnowszymi trendami. Palety Mystery i Exultation wyzwolą Twoją kreatywność! Twórz makijażowe kreacje: od naturalnych, na co dzień, po wyraziste - na specjalne okazje. MOOD BOARD daje pełne spektrum możliwości! Każda z palet zawiera idealnie dobrane odcienie o wykończeniu matowym i błyszczącym, które współgrają z każdym typem karnacji i w zależności od pożądanego efektu pozwalają na stopniowe wzmocnienie nasycenia koloru.Innowacyjna formuła: Niezwykle lekkie, nie kruszą się i nie osypują. Każdy cień charakteryzuje przyjemna, kremowa tekstura, łatwość aplikacji i doskonała trwałość.Formuła cieni zawiera składniki rozpraszające światło, zapewniające przyleganie i krycie, a także...
Ilość


PALETA CIENI EXULTATION

Joko MOOD BOARD to kolekcja dwóch intensywnie napigmentowanych palet inspirowanych najnowszymi trendami. Palety Mystery i Exultation wyzwolą Twoją kreatywność! Twórz makijażowe kreacje: od naturalnych, na co dzień, po wyraziste - na specjalne okazje. MOOD BOARD daje pełne spektrum możliwości! Każda z palet zawiera idealnie dobrane odcienie o wykończeniu matowym i błyszczącym, które współgrają z każdym typem karnacji i w zależności od pożądanego efektu pozwalają na stopniowe wzmocnienie nasycenia koloru.

Innowacyjna formuła: 

Niezwykle lekkie, nie kruszą się i nie osypują. 
Każdy cień charakteryzuje przyjemna, kremowa tekstura, łatwość aplikacji i doskonała trwałość.
Formuła cieni zawiera składniki rozpraszające światło, zapewniające przyleganie i krycie, a także emolienty, które dodatkowo nawilżają i wygładzają delikatną skórę oka.

Czym jest MOOD BOARD? To przede wszystkim źródło ciekawych pomysłów, inspiracji, wzorów i kolorów. Zupełnie jak palety JOKO - zamknięte w eleganckim opakowaniu z lusterkiem stanowią idealną równowagę pomiędzy elegancją, kreatywnością oraz praktycznością.  

Robienie makijażu nigdy wcześniej nie było tak przyjemne i łatwe!

 

 

120717
8 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
0409176
Marka
Joko
Seria
Palety Mood Board
chat Komentarze (0)