Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Świeży dezodorant z ekstraktem z owoców z kontrolowanych upraw ekologicznych zapewnia skuteczną ochronę dezodorantu przez 48 godzin, a dzięki owocowemu zapachowi zapewnia wszechstronne, zadbane uczucie świeżości.
Cechy:
-Zgodność ze skórą potwierdzona dermatologicznie
-odpowiedni dla skóry wrażliwej
-pH neutralne dla skóry
-Brak białych pozostałości
Świeży dezodorant z ekstraktem z owoców z kontrolowanych upraw ekologicznych zapewnia skuteczną ochronę dezodorantu przez 48 godzin, a dzięki owocowemu zapachowi zapewnia wszechstronne, zadbane uczucie świeżości.
Cechy:
-Zgodność ze skórą potwierdzona dermatologicznie
-odpowiedni dla skóry wrażliwej
-pH neutralne dla skóry
-Brak białych pozostałości
Adidas Power Booster 72h antyperspirant w rolce z technologią Smart Body Response, która uwalnia soczysty zapach w odpowiedzi na temperaturę ciała i pot.
Formuła wegańska.
Skład:
Aqua/Water/Eau
Aluminum Zirconium Octachlorohydrex Gly
Glycerin
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil
Steareth-2
Parfum/Fragrance
Steareth-20
Sodium Benzoate
Chlorphenesin
Disodium EDTA
Tocopherol
Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Vegetale
AA Help Sos Antyperspirant roll-on 50 ml
AA Help to zaawansowany dermoprogram pielęgnacyjny, niosący skuteczny ratunek przesuszonej, podrażnionej oraz wrażliwej skórze, narażonej na działanie czynników zewnętrznych.
Niezawodny pielęgnacyjny antyperspirant gwarantuje 48h skutecznej ochrony przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem. Delikatna bezzapachowa formuła z łagodzącymi prebiotykami natychmiastowo koi i regeneruje wrażliwą skórę, poprawiając jej kondycję, również po goleniu.
Składniki:
Aqua
Aluminum Chlorohydrate
Isopropyl Palmitate
Steareth-2
Ceteareth-12
stearyl alcohol
Ceteareth-20
Dicaprylyl Carbonate
distearyl ether
Tocopherol
Boswellia Serrata Gum
Inulin
Alpha-Glucan Oligosaccharide
Panthenol
Bisabolol
Allantoin
Dipropylene Glycol
ADIDAS Invisible Control Anti-Perspirant Roll-On zapewnia skuteczną 72-godzinną ochronę przed potem bez pozostawiania białych śladów ani żółtych plam. Kwiatowy i czysty zapach uzupełnia świeży, owocowy zapach gruszki. Formuła została przetestowana dermatologicznie, jest wegańska i nie zawiera alkoholu.
Ostrzeżenia:
Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony.
Skład (INCI):
Aqua/Water/Eau, Aluminum Zirconium Octachlorohydrex Gly, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Steareth-2, Steareth-20, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Tocopherol, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile végétale.
Antyperspirant Fa Fresh & Dry o zapachu sorbetu z piwonii. Formuła bez alkoholu aktywuje się, kiedy tego potrzebujesz, zapewniając długotrwałą ochronę przed poceniem i przykrym zapachem do 48h. Przeciwdziała powstawaniu śladów na ubraniach.
Adidas Fresh Endurance Antyperspirant w rolce 50 ml
Adidas Fresh Endurance 72 h Antiperspirant w sprayu z technologią Smart Body Response, która uwalnia orzeźwiający zapach w odpowiedzi na temperaturę ciała i pot.
Formuła wegańska.
Testowany pod kontrola dermatologiczną.
Antyperspirantu w kulce Fa Men Xtreme Invisible Power
Pojemność: 50 ml