- Nowy
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
JOKO ROZŚWIETLACZ SKIN REFLECT Delikatna, jedwabista formuła odbija światło, tworząc efekt lśniącej tafli na skórze. Produkt idealny zarówno do twarzy i ciała, nadaje skórze subtelny blask i promienny wygląd przy każdym ruchu światła. Zawiera Skwalan o właściwościach pielęgnujących skórę, co sprawia, że aplikacja staje się przyjemniejsza, a skóra wygląda na bardziej miękką i jedwabistą.
Sposób użycia: Za pomocą pędzla wachlarzowego, palców lub gąbeczki nanieś niewielką ilość rozświetlacza na wybrane partie twarzy – szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, łuk kupidyna i pod łukiem brwiowym. Dla efektu subtelnego blasku wystarczy jedno pociągnięcie, a dla mocniejszego połysku nałóż dodatkową warstwę produktu. Aby dodać skórze luksusowego, świetlistego wykończenia, możesz delikatnie rozprowadzić rozświetlacz również na dekolcie lub ramionach.
Skład: Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Octyldodecyl Stearate, Dimethicone, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Boron Nitride, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Squalane, Phenoxyethanol, Silica, Tin Oxide , Ethylhexylglycerin, [+/- CI 77891, CI 77491].
Bronzer do twarzy pozwala uzyskać efekt naturalnej opalenizny, która wygląda promiennie i zdrowo. Bronzer można stosować nie tylko na twarzy, ale również na powieki, co pozwala na stworzenie efektownego makijażu.
Skład: Mica, Talc, Isopropyl Myristate, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal [+/-] CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77499, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane.
Woskowy ołówek do ust to niezawodny sposób na perfekcyjny makijaż. Podkreśla kontur ust bez ryzyka rozmazywania i przedłuża trwałość pomadki.
Kremowa, lekka formuła gładko się aplikuje, tworząc idealną bazę, dzięki której Twoje usta wyglądają zmysłowo i zadbanie przez cały dzień.
Sposób użycia:
Obrysuj usta, a następnie nałóż pomadkę lub błyszczyk. Po użyciu szczelnie zamknij kredkę, aby zachować miękką konsystencję i zapobiec jej łamaniu.
Skład (INCI):
Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Ozokerite, Ethylhexyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sorbic Acid, Phenoxyethanol PEUT CONTENIR/MAY CONTAIN: Titanium dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Red 6 (CI 15850), Yellow 6 (CI 15985)
JOKO Paletką Multi Bronze została stworzona z myślą o miłośniczkach makijażu, które pragną uzyskać naturalny, promienny wygląd. Dzięki różnorodnym odcieniom brązu, możesz łatwo konturować, podkreślać i ocieplać swoją cerę.
Aksamitne i niezwykle miłe w dotyku formuły łatwo wtapiają się w skórę, dając świeże i naturalne wykończenie, bez plamienia, osypywania czy ważenia. Modeluje rysy twarzy i zapewnia efekt naturalnej opalenizny. Dzięki doskonale niepigmentowanej formule pozwala na stopniowanie krycia, od lekkiego po średnie.
Paletka zawiera:
Rozświetlacz z kamieniami szlachetnymi to nowy, świeży sposób na stylowe mienienie się.
Posyp drobno zmielony srebrzysty proszek za pomocą dołączonego miękkiego puszki.
Służy do podkreślania obszarów twarzy, takich jak kości policzkowe, skronie i łuk Kupidyna.
Wetrzyj w obojczyki, ramiona i nogi – w zasadzie w dowolnym miejscu na ciele, aby uzyskać lśniące wykończenie całego ciała.
JOKO PURE holistic care & beauty Pudrowy rozświetlacz do twarzy i ciała
Lekki jak piórko rozświetlacz do twarzy i ciała o niezwykle jedwabistej i delikatnej formule, który dodaje skórze promiennego blasku. Intensywność możesz dawkować nie bojąc się o efekt obciążenia.
Może być stosowany jako rozświetlacz do całej twarzy lub do podkreślania kości policzkowych, skroni, dekoltu czy innych partii ciała.
KAOLINTO pochłania sebum, dodatkowo wzmacnia krycie.
Skład:
MICA, CI 77891, CI 77491, KAOLIN, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, TIN OXIDE