Yoskine Geisha Mask Sake Złota Maska na tkaninie liftingująca i rozświetlająca S.O.S.  20ml
  • Yoskine Geisha Mask Sake Złota Maska na tkaninie liftingująca i rozświetlająca S.O.S.  20ml
  • Yoskine Geisha Mask Sake Złota Maska na tkaninie liftingująca i rozświetlająca S.O.S.  20ml

Yoskine Geisha Mask Sake Złota Maska na tkaninie liftingująca i rozświetlająca S.O.S. 20ml

12,99 zł
Brutto
Ilość

GEISHA MASK
Japońskie luksusowe SPA. Nowe maski na tkaninie, nasączone 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.


SAKE – MASKA NA ZŁOTEJ TKANINIE
Japoński cosmolifting – maska na złotej tkaninie. Liftingująca i rozświetlająca S.O.S.  Nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry. 

BIOFERMENT RYŻOWY & FASTLIFT
Kompleks oparty na naturalnym fermencie ryżowym i polisacharydach, który błyskawicznie liftinguje skórę i przywraca młodzieńczą linię owalu twarzy. Sprawia, że zmarszczki są jakby rozprasowane, a skóra nabiera gładkości oraz pełnego energii wyglądu.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY
Kompleks zawierający unikalny pył z kamienia księżycowego (selenitu), który natychmiastowo rozświetla cerę oraz nadaje jej jednolity, zdrowy koloryt. Wyraźnie odmładza i udoskonala wygląd skóry. W ciągu kilku minut usuwa oznaki zmęczenia widoczne na twarzy.

Stosowanie: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na oczyszczoną twarz. Lekko docisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, a niewchłonięty preparat wklepać w skórę. Stosować 1-3 razy w tygodniu.

DAX
104758
51 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
070723
Pojemność
20 ml
Marka
Yoskine
Seria
Yoskine Geisha Mask
chat Komentarze (0)