Joanna Keratyna Maseczka do włosów łamliwych,szorstkich i matowych  150g
  • Joanna Keratyna Maseczka do włosów łamliwych,szorstkich i matowych  150g
  • Joanna Keratyna Maseczka do włosów łamliwych,szorstkich i matowych  150g

Joanna Keratyna Maseczka do włosów łamliwych,szorstkich i matowych 150g

10,99 zł
Brutto
Ilość

Twoje włosy łamią się i kruszą? Są szorstkie, źle się rozczesują, brak im witalności i zdrowego wyglądu? Zregeneruj je z produktami z keratyną stanowiącą podstawowy budulec włosa! Wszystkie kosmetyki z serii Keratyna zawierają innowacyjny kompleks keratynowy, który inteligentnie rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa, aby je wzmocnić i uzupełnić ubytki. Keratyna to niezwykle wytrzymałe białko, które stanowi podstawowy budulec włosa. Gdy go brakuje, stają się porowate i łamliwe.


Maseczka zawiera nowatorski kompleks keratynowy, które sprytnie rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa i uzupełnia ubytki keratyny. Tak naprawiony włos na powrót staje się mocny i lśniący. Maseczka głęboko regeneruje bez obciążania i przetłuszczania skóry głowy. Dzięki temu włosy stają się zdrowe, silne, błyszczące i miłe w dotyku.

Maseczka z keratyną Joanna polecana jest szczególnie posiadaczkom włosów zniszczonych przez szkodliwe czynniki zewnętrzne i nieodpowiednio wykonane zabiegi chemiczne.

71609
8 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
522772
Pojemność
150 g
Marka
Joanna
Seria
Keratyna
chat Komentarze (0)