VACO Uniwersalna Płytka na owady 1szt
  • VACO Uniwersalna Płytka na owady 1szt
  • VACO Uniwersalna Płytka na owady 1szt

VACO Uniwersalna Płytka na owady 1szt

17,99 zł
Brutto
VACO Płytka Owadobójcza służy do zwalczania owadów latających takich jak: muchy, komary, meszki, muszki owocowe, rozwinięte postacie mola odzieżowego; owadów biegających: w tym mrówki, rybiki cukrowe (srebrzyki) i karaluchy (również karaczany i prusaki) i inne.VACO Płytka owadobójcza działa skutecznie na owady latające już po godzinie od wyłożenia, a pełen efekt owadobójczy osiąga po dwóch godzinach.Skuteczność:owady latające – produkt zaczyna działać po 1 godzinie od zastosowania, pełen efekt bójczy występuje po 2 godzinach w pomieszczeniu o kubaturze 20m3.mrówki – produkt zaczyna działać po 4 godzinach od zastosowania w pomieszczeniu o powierzchni 20m2.pozostałe owady biegające – produkt wykazuje pełną skuteczność po 24 godzinach w pomieszczeniach na powierzchni 2m2.Sposób...
Ilość

VACO Płytka Owadobójcza służy do zwalczania owadów latających takich jak: muchy, komary, meszki, muszki owocowe, rozwinięte postacie mola odzieżowego; owadów biegających: w tym mrówki, rybiki cukrowe (srebrzyki) i karaluchy (również karaczany i prusaki) i inne.

VACO Płytka owadobójcza działa skutecznie na owady latające już po godzinie od wyłożenia, a pełen efekt owadobójczy osiąga po dwóch godzinach.

Skuteczność:
owady latające – produkt zaczyna działać po 1 godzinie od zastosowania, pełen efekt bójczy występuje po 2 godzinach w pomieszczeniu o kubaturze 20m3.
mrówki – produkt zaczyna działać po 4 godzinach od zastosowania w pomieszczeniu o powierzchni 20m2.
pozostałe owady biegające – produkt wykazuje pełną skuteczność po 24 godzinach w pomieszczeniach na powierzchni 2m2.

Sposób użycia
Wyjąć płytkę z folii i umieścić w miejscu niedostępnym dla Dzieci, w którym jest zapewniona cyrkulacja powietrza.
Nie należy umieszczać płytki w pobliżu źródeł ciepła, ani w miejscach bezpośredniego nasłonecznienia.
Należy ograniczyć stosowanie produktu w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci, osoby chore i alergicy.
Po kontakcie z płytką należy umyć ręce.
Substancje czynne
transflutryna – 9g/100g, praletryna – 0,2g/100g, esbiotryna – 0,2g/100g, geraniol – 2g/100g. Zawiera: geraniol, linalol.

118197
3 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
1057717
chat Komentarze (0)