• Nowy
JOANNA PROFESSIONAL SILK Odżywka wygładzająca 1000g
  • JOANNA PROFESSIONAL SILK Odżywka wygładzająca 1000g

JOANNA PROFESSIONAL SILK Odżywka wygładzająca 1000g

29,99 zł
Brutto
Joanna Professional Jedwab Odżywka wygładzająca 1000gOdżywka wygładzająca Joanna Professional została specjalnie opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich. Zawiera proteiny jedwabiu zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia, a starannie dobrane składniki umożliwiają skuteczną pielęgnację. Po zastosowaniu odżywki włosy stają się bardziej elastyczne, łatwo się rozczesują i układają. Efektywnie poprawia kondycję włosów, nadając im połysk i zdrowy, zadbany wygląd.Składniki aktywne:proteiny jedwabiu - chronią włókna włosów, zapewniające im właściwe nawilżenie, elastyczność i sprężystośćProfesjonalne rezultaty:włosy lepiej nawilżonełatwiejsze w rozczesywaniu i układaniuwygładzone i błyszcząceSposób użycia: Odżywkę nałożyć na umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy i dokładnie wmasować....
Ilość

Joanna Professional Jedwab Odżywka wygładzająca 1000g

Odżywka wygładzająca Joanna Professional została specjalnie opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich. Zawiera proteiny jedwabiu zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia, a starannie dobrane składniki umożliwiają skuteczną pielęgnację. Po zastosowaniu odżywki włosy stają się bardziej elastyczne, łatwo się rozczesują i układają. Efektywnie poprawia kondycję włosów, nadając im połysk i zdrowy, zadbany wygląd.

Składniki aktywne:

  • proteiny jedwabiu - chronią włókna włosów, zapewniające im właściwe nawilżenie, elastyczność i sprężystość

Profesjonalne rezultaty:

  • włosy lepiej nawilżone
  • łatwiejsze w rozczesywaniu i układaniu
  • wygładzone i błyszczące

Sposób użycia: Odżywkę nałożyć na umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy i dokładnie wmasować. Pozostawić na 3-5 minut, a następnie spłukać.

145902
8 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
529561/3
Pojemność
1000 g
Marka
Joanna
Seria
Professional
chat Komentarze (0)