- Nowy
Dezodorant Fa Mystic Passionflower urzeka długotrwałym, świeżym zapachem kwiatu passiflory, który umili najbardziej męczący dzień. Jego niezawodna, 48-godzinna ochrona przed przykrym zapachem, daje każdej kobiecie niezbędną pewność siebie. Dezodorant jest łagodny dla skóry i nie pozostawia śladów na ubraniu, a to zalety, obok których trudno przejść obojętnie.
Bez soli aluminium.
KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIE
Balsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na zdrowych, lśniących włosach. Henna Color nie tylko farbuje, ale również głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, poprawiając ich kondycję po każdym zastosowaniu. Zapewnia piękny i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.
Cechy:
- Bezpieczny dla włosów – nie zawiera amoniaku i utleniaczy
- Wygodna aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)
- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z henny
Zawartość opakowania:
krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne.
Dove Original antyperspirant w aerozolu został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy.
Gwarantuje 24-godzinną ochronę przed poceniem. Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.
Nusuk odświeżacz powietrza 300 ml.
Ostrzeżenia: tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Sposób użycia: wstrząśnij przed użyciem, rozpyl w kierunku środka pomieszczenia.
Skład: parfum,alcohol,glycol,aplha-isomethyl,ionone,benzyl,extract.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
SMELL IT. LOVE IT. GLOW LIKE NEVER BEFORE! Wakacyjny vibe cały rok? Why not?
Poczuj tropikalne flow z Wygładzającym peelingiem cukrowym #DragonfruitVibe i przeżyj prawdziwy glow-up, jak podczas rytuału pielęgnacyjnego w prawdziwym egzotycznym spa!
Bogata konsystencja + egzotyczny zapach? Ten peeling robi robotę! Zakochasz się w nim od pierwszego użycia!
Właściwości:
Składniki aktywne:
Sposób użycia:
Peeling nanieś 2-3 razy w tygodniu na zwilżoną skórę i masuj okrężnymi ruchami. Następnie zmyj wodą i ciesz się apetyczną skórą, mniam
Ostrzeżenia:
tylko do użytku zewnętrznego
Skład (INCI):
Glycine Soja (Soybean) Oil, Sucrose, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Silica, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Mauritia Flexuosa (Buriti) Fruit Oil, Squalane, Acacia Seyal (Red Acacia) Gum Extract, Litchi Chinensis Fruit Extract, Macadamia Ternifolia Shell Powder, Tocopherol, Glycerin, Polysorbate 20, Aqua (Water), BHA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Amyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, CI 17200, CI 19140.
Energizujący peeling do ciała na bazie naturalnych kryształków cukru i dodatku oleju rycynowego o właściwościach oczyszczających i wygładzających. Zawiera naturalne drobiny z czarnej porzeczki oraz ekstrakt z imbiru, który znakomicie regeneruje i odżywia skórę.
Rozprowadzić peeling na zwilżonej skórze całego ciała, a następnie okrężnymi ruchami wykonać intensywny masaż ciała. Dokładnie spłukać. Używać kilka razy w tygodniu lub według uznania.
Skład: Glycine Soja Oil, Sucrose, Silica, Polysorbate 20, Isopropyl Palmitate, Zingiber Ocinale Root Extract, Ribes Nigrum Fruit, Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Cinnamal, Eugenol, CI 26100, CI 12700, CI 61565.
PEELING MIKRODERMABRAZJA 100ML
Intensywny mikropeeling wygładzający skórę, zawiera złuszczające drobinki naturalnego pochodzenia, które skutecznie usuwają martwy naskórek.Oczyszcza i rozświetla / zmniejsza rozszerzone pory i niedoskonałości.
Efekty:
cera jest wyraźnie piękniejsza i rozjaśniona
skutecznie oczyszcza
spłyca zmarszczki i pobudza mikrokrążenie
Składniki aktywne:
ASTAPLANKTON/ HYDROLAT Z POMARAŃCZY/ WIT. C / ZIEMIA OKRZEMKOWA
Myjący peeling do ciała z biodegradowalnymi drobinkami pochodzenia naturalnego, które pozyskiwane są z tropikalnych orzechów rosnących w Ameryce Południowej. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, oczyszcza skórę, poprawia jej koloryt i odświeża ciało. Receptura została dodatkowo wzbogacona w nawilżający ekstrakt z truskawki. Po zastosowaniu kosmetyku skóra jest oczyszczona, gładsza i świeżo pachnąca.