Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Veet Professional Plastry z woskiem skóra wrażliwa 12 sztuk i 2 chusteczki
Cechy:
efekt gładkości aż do 28 dni
z olejkiem migdałowym
skóra wrażliwa
nogi i ciało
Zawartość opakowania
12 plastrów z woskiem
2 chusteczki Perfect Finish z olejkiem arganowym
Do depilacji dwóch łydek, pach i linii bikini
Opracowane przez profesjonalistów Veet plastry z woskiem Veet Professional
Zaprojektowane przez ekspertów plastry EasyGrip pomagają usunąć nawet najkrótsze włoski* wraz z cebulkami już przy pierwszym zastosowaniu.
Z olejkiem migdałowym, znanym z właściwości łagodzących; peelingują skórę i pozostawiają ją gładką aż do 28 dni.
*1,5 mm
Testowane dermatologicznie
Sposób użycia:
Przed użyciem Veet plastrów z woskiem uważnie przeczytaj informacje o środkach ostrożności, zamieszczone na opakowaniu.
Przed depilacją upewnij się, czy skóra jest zupełnie czysta i sucha. Każdy plaster może być użyty wielokrotnie, dopóki nie straci przyczepności.
Wspaniałe rezultaty w zaledwie 4 prostych krokach:
Nie trzeba pocierać plastrów dłońmi, aby je rozdzielić!
1. Ostrożnie rozdziel plastry za pomocą zaokrąglonych końców listków.
2. Nałóż plaster na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Zaokrąglony koniec listka powinien wskazywać kierunek wzrostu włosków. Sprawdź, czy wosk dobrze przylega.
3. Chwyć listek. Naciągnij skórę. Pociągnij plaster do tyłu (jak najszybciej!) jednym szybkim ruchem przy powierzchni skóry.
4. Po depilacji usuń pozostałości wosku ze skóry, używając chusteczki Perfect Finish z olejkiem arganowym dla doskonałego efektu finalnego.
Skład(INCI):
Plastry z woskiem: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butylhydroxyhydrocinnamate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 77891, CI 77007
Chusteczki: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Camelina Sativa Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool
PLASTRY Z WOSKIEM DO DEPILACJI TWARZY 1 OP.
PRZEZNACZENIE: idealne do skóry wrażliwej
EFEKT: długotrwała gładkość aż do 4 tygodni
Wegańska formuła
Plastry usuwają nawet najdrobniejsze włoski, pozostawiając skórę perfekcyjnie gładką. Dzięki formule opartej na olejach migdałowym oraz arganowym pozostawia uczucie nawilżonej i miękkiej skóry. Produkt wspiera proces odnowy naskórka i skraca czas występowania podrażnienia.
Marzysz o skutecznej i komfortowej depilacji? Plastry do depilacji twarzy Sensual od marki Joanna są stworzone właśnie dla Ciebie!
Plastry z woskiem Sensual zostały specjalnie przystosowane do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu plastry skutecznie usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami. Specjalna formuła wosku została wzbogacona w ekstrakt z zielonej herbaty,który wykazuje właściwości nawilżające.
Po zabiegu skóra pozostaje gładka i aksamitna nawet przez kilka tygodni.
Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku, ale także działa na skórę kojąco i łagodząco.
Właściwości:
Opakowanie zawiera 12 pojedynczych plastrów.
Marzysz o skutecznej i komfortowej depilacji? Plastry do depilacji ciała Sensual od marki Joanna są stworzone właśnie dla Ciebie!
Nowa, udoskonalona receptura oraz większa powierzchnia wosku to szybsza i dokładniejsza depilacja włosów na ciele. Dzięki elastycznej formule plastry doskonale dopasowują się do kształtu ciała, czyniąc depilację jeszcze skuteczniejszą. Skóra pozostaje gładka i aksamitna na długi czas.
Dołączona oliwka usuwa pozostałości po wosku oraz działa na skórę kojąco i łagodząco.
Właściwości:
Opakowanie zawiera 12 pojedynczych plastrów.
Spójrz na świat pewna siebie dzięki Plastrom z Woskiem Veet do depilacji twarzy, które sprawią, że Twoja skóra będzie gładka w dotyku. Doskonale nadają się do małych i delikatnych obszarów, jak górna warga, policzki czy podbródek. Specjalna formuła do Skóry Normalnej zawiera Masło Shea, znane ze swoich właściwości nawilżających oraz Wyciąg z Czerwonych Jagód. Dzięki paskowi EasyGrip plastry są łatwe w użyciu - jednym szybkim ruchem wydepilujesz swoją skórę i pozostanie ona gładka aż do czterech tygodni!
Marzysz o skutecznej i komfortowej depilacji? Plastry do depilacji twarzy Sensual od marki Joanna są stworzone właśnie dla Ciebie!
Plastry z woskiem Sensual zostały specjalnie przystosowane do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu plastry skutecznie usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami. Specjalna formuła wosku została wzbogacona w wyciąg z aloesu,który wykazuje właściwości kojące i nawilżające. Po zabiegu skóra pozostaje gładka i aksamitna nawet przez kilka tygodni.
Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku.ale także działa na skórę kojąco i łagodząco.
Właściwości:
Opakowanie zawiera 12 pojedynczych plastrów.
Nowoczesne, przezroczyste plastry ułatwiają usuwanie nawet najmniejszych włosków wraz z cebulkami. Zawarty w nich aloes, dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym, przyspiesza proces odnowy naskórka i skraca czas występowania podrażnień powstałych po depilacji woskiem. Wielkość plastrów i odpowiedni kształt zapewniają dopasowanie do ciała. Skóra po depilacji staje się gładka i aksamitna w dotyku nawet na kilka tygodni, przy regularnych zabiegach włoski wolniej odrastają, a nowe są znacznie cieńsze i rzadsze.
W zestawie znajdują się 12 pojedynczych plastrów oraz oliwka po depilacji.
Marzysz o skutecznej i komfortowej depilacji? Plastry do depilacji twarzy Sensual od marki Joanna są stworzone właśnie dla Ciebie!
Nowa, udoskonalona receptura oraz większa powierzchnia wosku to szybsza i dokładniejsza depilacja włosów na twarzy. Dzięki elastycznej formule plastry doskonale dopasowują się do kształtu twarzy, czyniąc depilację jeszcze skuteczniejszą.
Skóra pozostaje gładka i aksamitna na długi czas.
Dołączona oliwka usuwa pozostałości po wosku oraz działa na skórę kojąco i łagodząco.
Opakowanie zawiera 12 pojedynczych plastrów.
Marzysz o skutecznej i komfortowej depilacji? Plastry do depilacji twarzy Sensual od marki Joanna są stworzone właśnie dla Ciebie!
To produkt niosący za sobą zbawienne rezultaty dla Twojej skóry. Nowa, certyfikowana formuła hipoalergiczna plastrów dedykowana jest do skóry wrażliwej skłonnej do alergii. Zmniejszają ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.
Właściwości:
W opakowaniu znajduje się także tubka z oliwką łagodzącą podrażnienia.
Opakowanie zawiera 12 pojedynczych plastrów.