- Nowy
Dezodorant Fa Mystic Passionflower urzeka długotrwałym, świeżym zapachem kwiatu passiflory, który umili najbardziej męczący dzień. Jego niezawodna, 48-godzinna ochrona przed przykrym zapachem, daje każdej kobiecie niezbędną pewność siebie. Dezodorant jest łagodny dla skóry i nie pozostawia śladów na ubraniu, a to zalety, obok których trudno przejść obojętnie.
Bez soli aluminium.
KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIE
Balsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na zdrowych, lśniących włosach. Henna Color nie tylko farbuje, ale również głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, poprawiając ich kondycję po każdym zastosowaniu. Zapewnia piękny i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.
Cechy:
- Bezpieczny dla włosów – nie zawiera amoniaku i utleniaczy
- Wygodna aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)
- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z henny
Zawartość opakowania:
krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne.
Dove Original antyperspirant w aerozolu został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy.
Gwarantuje 24-godzinną ochronę przed poceniem. Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.
Nusuk odświeżacz powietrza 300 ml.
Ostrzeżenia: tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Sposób użycia: wstrząśnij przed użyciem, rozpyl w kierunku środka pomieszczenia.
Skład: parfum,alcohol,glycol,aplha-isomethyl,ionone,benzyl,extract.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Spray ułatwia rozczesywanie włosów,gwarantuje ich świeżość.Nie wymaga spłukiwania.
Przeznaczony dla dziewczynek powyżej 3 roku życia.Przebadany dermatologicznie.Bez parabenów,SLS i SLES.
Od pierwszego dnia życia skóra Twojego maluszka wymaga szczególnej opieki i troski, dlatego stworzyliśmy niezwykle delikatne i wytrzymałe płatki kosmetyczne marki akuku.
Nasze bawełniane płatki są bardzo miękkie i delikatne, idealne dla wrażliwej skóry dziecka. Do codziennego stosowania w pielęgnacji przy użyciu oliwki, kremu, wody czy pudru. Płatki kosmetyczne są bezzapachowe, wyprodukowane specjalnie dla najmłodszych dzieci, zachowując najwyższe standardy, aby nie podrażniały i nie uczulały niezwykle delikatnej skóry. Są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.
Duży rozmiar 9x11 cm pozwala na łatwe i szybkie utrzymanie higieny niemowlaka, nie pozostawiają włókien.
Opakowanie zawiera 60 szt. płatków kosmetycznych.
100% bawełny.
Spray do rozczesywania włosów niesfornych Co zapewnia efekt wow? Arginina - zmniejsza elektryzowanie się włosów, wygładza włosy, poprawia ich rozczesywanie oraz zapobiega ich splątywaniu. Hydrolizowane warzywne proteiny - kompleks protein odżywiający od środka strukturę włosa jednocześnie zwiększając jego nawilżenie i giętkość, minimalizuje splątanie włosów.
Sposób użycia:
Spryskaj suche lub wilgotne włosy i rozpocznij łatwe rozczesywanie.
Skład (INCI):
Aqua, Propanediol, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Arginine, Oryza Sativa Extract, Panthenol, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol.
Delikatne i łagodne bąbelki dla kąpieli pełnej piany.
Spraw, aby kąpiel była jeszcze lepszą zabawą.
Produkt sprawia, że powstaje wiele delikatnych bąbelków. Oczyszcza skórę dziecka nie wysuszając jej. Dzięki unikalnej formule NO MORE TEARS® jest łagodny dla oczu jak czysta woda. Dzieci kochają kąpiele, a bąbelki mają uczynić te chwile jeszcze lepszą zabawą.
Bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 został opracowany tak, aby powodował powstawanie łagodnych bąbelków. Delikatnie oczyszcza skórę dziecka bez wysuszania jej, a dzięki unikalnej formule NO MORE TEARS® jest łagodny dla oczu jak czysta woda.
JOHNSON’S® Mamy ufają nam już od ponad 100 lat.
Dostępny w pojemności: 500 ml
Zabawne kredki dla wszystkich Sprytnych Dzieciaków w kształcie dinozaurów. Można rysować, tworzyć historyjki, teatrzyk, kolekcjonować – dziesiątki możliwości dla których granicą jest wyłącznie wyobraźnia. Super zabawa, doskonała edukacja, kreowanie motoryki u dzieci. Trwałe i wytrzymałe, nie trzeba ich temperować, zawsze gotowe do użycia. W zestawie 6 kredek w sześciu fantastycznych kolorach.
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia.
Miękkie i delikatne patyczki kosmetyczne dla niemowląt są przeznaczone do higieny i oczyszczania małżowiny usznej, skóry niemowląt wokół uszu i w innych delikatnych, trudnodostępnych miejscach. Specjalny, pogrubiony na końcu kształt wacika pozwala na bezpieczne użytkowanie. Znakomicie sprawdzają się też u starszych dzieci i dorosłych, a także podczas higieny uszu zwierząt. Dzięki użyciu całkowicie naturalnych, 100% bawełnianych włókien oraz papierowego patyczka są doskonałe do czyszczenia delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt. Produkt użytku jednorazowego, zewnętrznego, nie stosować do wewnętrznych części nosa, ucha i oka.
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami oraz ustami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przemyć letnią wodą. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Nie spożywać. Stosować wyłącznie poprzez rozpuszczenie w wodzie. Produkt jednorazowego użytku. Zachować opakowanie ze względu na zawarte informacje.
Sposób użycia: Zawartość opakowania wsypać do wody. Po kąpieli spłukać ciało i wannę wodą, w celu usunięcia resztek produktu. Zażywać kąpieli przez około 10-20 minut.
Skład: Sucrose, Lactose, Glucose, Carbon Dioxide, Parfum, CI 42090, Menthol.
DELIKATNE MYDEŁKO TOALETOWE DLA NIEMOWLĄT I DZIECI BEBI 100 G
Bebi to wyjątkowo łagodne, przetłuszczone mydełko polecane do codziennej pielęgnacji bardzo delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Zawiera wyciąg z kwiatu rumianku, który łagodzi podrażnienia i chroni skórę przed wysuszeniem. Nie zawiera barwników. Polecane także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze.
Skład (INCI):
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium, EDTA, Etidronic Acid, Glyceryn Stearate, Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Petrolatum, Parfum, Titanium Dioxide.
Zestaw 4 kolorowych zabawek do kąpieli - Farma. Idealne do zabawy w kąpieli. Wyjątkowe i unikalne wzornictwo. Żywa kolorystyka przyciąga uwagę maluchów. Dziecko poprzez zabawę poznaje otaczający go świat.
Nasz zestaw składa się z 4 różnych zwierzaków:
kucyk, owieczka, świnka i krówka
Właściwości:
Odżywka w sprayu do delikatnych włosów dziecka.Zawiera witaminę E.Wzmacnia włosy zmniejszając ich łamliwość.
Bez spłukiwania.
Nie zawiera barwników,parabenów i SLS/SLES