Joanna Multi Blond Super Rozjaśniacz do pasemek 5-6 tonów
  • Joanna Multi Blond Super Rozjaśniacz do pasemek 5-6 tonów
  • Joanna Multi Blond Super Rozjaśniacz do pasemek 5-6 tonów
  • Joanna Multi Blond Super Rozjaśniacz do pasemek 5-6 tonów
  • Joanna Multi Blond Super Rozjaśniacz do pasemek 5-6 tonów

JOANNA Multi Blond Super Rozjaśniacz do pasemek i balejażu 5-6 tonów

14,99 zł
Brutto
Chcesz rozjaśnić swoje włosy w widoczny i bezpieczny sposób? Marzysz o blond pasemkach lub balejażu?Problem:Włosy ciemne, bez wyrazu i trudne do rozjaśnienia.Recepta:Multi Blond Super do pasemek i balejażu.Efekt:Rozjaśnienie pasemek i balejażu nawet o 6 tonów. Włosy zyskują satynową miękkość, jedwabistość i elastyczność. Dodatkowo przywraca połysk oraz chroni włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Do opakowania dołączona jest również maseczka Blond System opracowana specjalnie do pielęgnacji włosów rozjaśnionych.Składniki wiodące:Ekstrakt z protein jedwabiu chroni włosy już w trakcie zabiegu rozjaśniania. Proteiny mleczne i prowitamina B5 - działają nawilżająco i regenerująco na włosy. Filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i blednięciem...
Ilość

Chcesz rozjaśnić swoje włosy w widoczny i bezpieczny sposób? Marzysz o blond pasemkach lub balejażu?

Problem:

  • Włosy ciemne, bez wyrazu i trudne do rozjaśnienia.

Recepta:

  • Multi Blond Super do pasemek i balejażu.

Efekt:

  • Rozjaśnienie pasemek i balejażu nawet o 6 tonów. Włosy zyskują satynową miękkość, jedwabistość i elastyczność. Dodatkowo przywraca połysk oraz chroni włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Do opakowania dołączona jest również maseczka Blond System opracowana specjalnie do pielęgnacji włosów rozjaśnionych.

Składniki wiodące:

  • Ekstrakt z protein jedwabiu chroni włosy już w trakcie zabiegu rozjaśniania. Proteiny mleczne i prowitamina B5 - działają nawilżająco i regenerująco na włosy. Filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i blednięciem koloru włosów.
62821
51 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
524021
Marka
Joanna
Seria
Multi Blond
chat Komentarze (0)