Colgate Szczoteczka do zębów Slim Soft Adveced Gold Charcoal - soft 1szt
  • Colgate Szczoteczka do zębów Slim Soft Adveced Gold Charcoal - soft 1szt

Colgate Szczoteczka do zębów Slim Soft Adveced Gold Charcoal - soft 1szt

21,99 zł
Brutto
Ilość

Colgate Slim Soft Advanced Gold Szczoteczka do zębów miękka SOFT

Szczoteczka do zębów Colgate SlimSoft Advanced Gold to przełom w zakresie czyszczenia zębów. Zapewnia wysoką jakość czyszczenia zębów jednocześnie delikatnie i lekko masując dziąsła. Złoto-czarny wygląd szczoteczki idealnie pasuje do eleganckich wnętrz łazienki. Przypadnie też do gustu osobom, które przywiązują szczególna uwagę na detale. Jej wygląd inspirowany był biżuterią i perfumami z najlepszych domów mody, aby zapewnić Ci nie tylko dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzebowych, ale również jej piekny wygląd.

17x cieńsze końcówki*
Cieńsze włókna opracowane tak, aby docierać do przestrzeni międzyzębowych dla efektywniejszego czyszczenia i zdrowych dziąseł. Ich szerokość wynosi poniżej 0,01 mm, co sprawia, że są cieńsze niż ludzki włos.

Technologia Dual Core zapewnia sprężystość włókien, co skutkuje efektywnym czyszczeniem zębów i przestrzeni międzyzębowych. Włókna mają mocną podstawę i bardzo elastyczne zakończenie.
Badania potwierdzają, że szczoteczka SlimSoft Advanced zapewnia wyjątkowe czyszczenie dla zdrowych zębów i dziąseł. Dociera 7x głębiej poniżej linii dziąseł i czyści 2,4x głębiej przestrzenie międzyzębowe.
Dociera 7x głębiej poniżej linii dziąseł**
Czyści 2,4x głębiej przestrzenie międzyzębowe***
Slimsoft Advanced posiada ultra ergonomiczny uchwyt dla lepszego komfortu użytkowania, bez wyślizgiwania się szczoteczki z ręki.
*vs szczoteczka z zaokrąglonymi włóknami cylindrycznymi
** Badanie in vitro, skuteczność dostępu poddziąsłowego
*** Badanie kliniczne porównujące szczoteczkę Slim Soft vs szczoteczka z płaską powierzchnią włókien

137060
8 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
328557
chat Komentarze (0)