Dezodoranty do butów

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Farmona Nivelazione for Men...

Najczęstszym problemem męskich stóp jest nadmierna potliwość i nieprzyjemny zapach oraz skłonność do grzybicy.Skuteczny w ich zwalczaniu jest dezodorant do butów dla mężczyzn stworzony we współpracy z dermatologami i podologami.Poprzez długotrwałe działanie zapewnia niezawodną ochronę,pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny stóp oraz błyskawicznie odświeża obuwie zapewniając długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.

-Aktywny bloker zapachu działa dezodorująco i skutecznie redukuje nadmierne pocenie,neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu.

-Dermo-Protector zapewnia niezawodną ochronę oraz wspomaga profilaktykę skóry skłonnej do infekcji bakteryjnych i grzybiczych.

-Mięta pieprzowa intensywnie odświeża,pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu.

Cena 16,99 zł

Farmona Nivelazione Stopy Dezodorant...

KONTROLA ZAPACHU DEZODORANT DO BUTÓW I STÓP PRZEZNACZENIE:skóra Twoich stóp jest nadmiernie potliwaposzukujesz produktu, który błyskawicznie odświeży i zneutralizuje nieprzyjemny zapach butów i stóp DZIAŁANIE JUŻ OD PIERWSZEJ APLIKACJI:Wyjątkowo skuteczna, multifunkcyjna formuła dezodorantu o długotrwałym działaniu, dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym o wysokiej skuteczności zapewnia niezawodną ochronę, pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny oraz przedłuża świeżość butów i stóp każdego dnia. Działa antybakteryjnie, skutecznie walczy z nadmiernym poceniem, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu oraz błyskawicznie odświeża stopy i obuwie, zapewniając uczucie komfortu już od pierwszej aplikacji. POTWIERDZONE REZULTATY:natychmiast: przywraca komfort...
Cena 16,99 zł

UNDOFEN Aktywny spray do stóp i...

Aktywny spray do stóp i obuwia zapewnia wysoką skuteczność ochrony przed poceniem stóp i nieprzyjemnym zapachem nawet przez 48 godzin. Spray zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Zapewnia uczucie przyjemnego chłodzenia i ulgi dla zmęczonych stóp.

Właściwości:

  • Przeciw poceniu się stóp
  • Neutralizuje nieprzyjemny zapach
  • Natychmiastowe i długotrwałe uczucie świeżości
  • Zawiera składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych
  • 48 godzinna ochrona przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem
  • Uczucie chłodzenia i ulga dla zmęczonych stóp
Cena 26,99 zł