Żele intymne

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

DUREX Żel intymny wiśniowy - Cherry 50ml

Żel intymny Cherry

-Ma smak i aromat wiśni.
-Nie zawiera cukru.
-Łatwo zmyć jego pozostałości.

Masz ochotę na odrobinę słodyczy Poczuj świeży, słodki smak wiśni w wiśniowym żelu intymnym Durex Cherry. Bogatego w aromat i smak wiśni żelu możesz z powodzeniem używać w czasie seksu oralnego, waginalnego i analnego. Żel nie zawiera cukru, dlatego możesz go stosować bez żadnych wyrzutów sumienia.

ABY TWÓJ SEKS BYŁ SATYSFAKCJONUJĄCY

Stworzony dla gładkości i komfortu.
Do stosowania w czasie seksu oralnego, waginalnego i analnego.
Możliwość stosowania wraz z prezerwatywami Durex.

Żele intymne Durex. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Cena 24,99 zł

DUREX Żel intymny Originals Silicone...

Żel intymny Originals

-Żel intymny dla niepohamowanej przyjemności (dawniej Perfect Glide)
-Zawiera silikon, dzięki czemu starcza na dłużej między aplikacjami.
-Gładki i jedwabisty.

Może Wam pomóc, jeżeli doświadczacie dyskomfortu związanego z suchością pochwy. Odpowiedni do używania z prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej lub nielateksowymi poliizoprenowymi oraz poliuretanowymi prezerwatywami.
ABY TWÓJ SEKS BYŁ SATYSFAKCJONUJĄCY

Żel silikonowy.
Doskonały do seksu waginalnego, analnego i oralnego.
Do stosowania wraz z prezerwatywami Durex.

Żele intymne Durex. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Cena 36,99 zł

Durex Durex Play Intymny żel do...

Stymulujący Żel do masażu 2 w 1 jest wzbogacony ekstraktem z Guarany i ma pobudzający zapach i smak dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii. Lekki i nietłusty, jest idealny do masażu całego ciała oraz do okolic intymnych. Rozpuszczalny w wodzie, łatwo się zmywa.

*Zgodnie z legislacją Unii Europejskiej w ramach dyrektywy 93/42/EEC niniejszy produkt jest certyfikowany przez SGS (CE 0120) jako wyrób medyczny z wyłącznym wskazaniem do stosowania w przypadku suchości pochwy  i dyskomfortu intymnego. Inne niemedyczne zastosowania przypisane temu produktowi nie są objęte certyfikatem CE, a użytkownicy powinni być świadomi, że dla takich zastosowań skuteczności produktu i/lub jego bezpieczeństwo stosowania nie zostało ocenione przez SGS.

Cena 42,99 zł

Durex Durex Play Intymny żel do...

DUREX Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloe vera. Żel jest na tyle delikatny, że może być użyty w dowolnie wybranym miejscu ciała. Możesz go także stosować jako nawilżający żel intymny. Żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Jest produktem na bazie wody i może być bezpiecznie stosowany wraz z prezerwatywą. *Zgodnie z legislacją Unii Europejskiej w ramach dyrektywy 93/42/EEC niniejszy produkt jest certyfikowany przez SGS (CE 0120) jako wyrób medyczny z wyłącznym wskazaniem do stosowania w przypadku suchości pochwy i dyskomfortu intymnego. Inne niemedyczne zastosowania przypisane temu produktowi nie są objęte certyfikatem CE, a użytkownicy powinni być świadomi, że dla takich zastosowań skuteczności produktu i/lub jego...
Cena 42,99 zł