Kołki, siatki, czepki

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

DONEGAL Siatka do włosów drobna...

Cienka, brązowa siatka na włosy ze ściągaczem. Zabezpiecza fryzurę zwłaszcza w trakcie snu. Siatkę można nakładać na wałki. Siatka nadaje się do wielokrotnego użytku.

Kolor: brązowy.

Wymiar: uniwersalny

Zestaw zawiera 2 sztuki.

Cena 5,99 zł

DONEGAL Czepek pod prysznic (9298) 1...

Foliowy czepek na włosy chroni przed zamoczeniem ich podczas kąpieli. Idealnie sprawdza się również podczas zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych i fryzjerskich.

Dzięki elastycznej gumce, dopasowuje się do obwodu głowy.

Wymiar: uniwersalny. 

Przy składaniu zamówienie należy wskazać wzór czepka. W przeciwnym wypadku wysłany zostanie losowy model.

Cena 4,99 zł

DONEGAL Czepek do pasemek (9301)

Czepek do pasemek wykonany z trwałego materiału, umożliwiającego domowe zabiegi fryzjerskie. Czepek na całej powierzchni posiada małe otworki, przez które za pomocą szydełka należy przeciągnąć kosmyki włosów.

Wymiar: uniwersalny.

Sposób użycia:

Dokładnie rozczesz włosy, umieść czepek na głowie i zwiąż pod brodą sznureczkami. Małym szydełkiem wyciągnij pasma włosów przez widoczne otwory. Upewnij się, że pasma wyciągnięte są przez wszystkie otwory w czepku. Przygotuj wybrany rozjaśniacz lub farbę do włosów i rozprowadź równomiernie po wyciągniętych szydełkiem pasmach. Po wskazanym na opakowaniu rozjaśniacza lub farby czasie spłucz włosy obficie wodą, nie ściągając czepka. Ściągnij ostrożnie czepek, umyj i wysusz włosy.

Cena 6,99 zł

DONEGAL Czepek pod prysznic (5909) 1...

Foliowy czepek na włosy chroni przed zamoczeniem ich podczas kąpieli. Idealnie sprawdza się podczas zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych i fryzjerskich.

Dzięki elastycznej gumce dopasowuje się do obwodu głowy.

Wymiar: uniwersalny.

Zestaw zawiera 10 sztuk.

Cena 8,99 zł