KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIE
Balsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na zdrowych, lśniących włosach. Henna Color nie tylko farbuje, ale również głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, poprawiając ich kondycję po każdym zastosowaniu. Zapewnia piękny i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.
Cechy:
- Bezpieczny dla włosów – nie zawiera amoniaku i utleniaczy
- Wygodna aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)
- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z henny
Zawartość opakowania:
krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne.
Dove Original antyperspirant w aerozolu został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy.
Gwarantuje 24-godzinną ochronę przed poceniem. Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.
Nusuk odświeżacz powietrza 300 ml.
Ostrzeżenia: tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Sposób użycia: wstrząśnij przed użyciem, rozpyl w kierunku środka pomieszczenia.
Skład: parfum,alcohol,glycol,aplha-isomethyl,ionone,benzyl,extract.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Wprowadź do swojego domu odrobinę świątecznego nastroju z praktycznym i stylowym ręcznikiem ECARLA. Zdobi go uroczy motyw renifera, który doda świątecznego charakteru łazience czy toaletce gościnnej. Świetnie sprawdzi się jako drobny, wesoły upominek świąteczny.
Zalecamy przed użytkowaniem wyprać ręcznik w celu ujednolicenia ułożenia tkaniny i nadruku.
Dane produktu:
Wymiary: 25 cm x 20 cm
Materiał: 100% polar
Waga: 40 g netto / 41 g brutto
Wprowadź do swojego domu odrobinę świątecznego nastroju z praktycznym i stylowym ręcznikiem ECARLA. Zdobi go uroczy motyw renifera, który doda świątecznego charakteru łazience czy toaletce gościnnej. Świetnie sprawdzi się jako drobny, wesoły upominek świąteczny.
Zalecamy przed użytkowaniem wyprać ręcznik w celu ujednolicenia ułożenia tkaniny i nadruku.
Dane produktu:
Wymiary: 25 cm x 20 cm
Materiał: 100% polar
Waga: 40 g netto / 41 g brutto
Korek do wina Boże Narodzenie marki ECARLA to elegancki i funkcjonalny dodatek świąteczny, który przemieni każdą butelkę w wyjątkowy element dekoracji. Zaprojektowany z myślą o miłośnikach stylowych detali, korek łączy praktyczność z niepowtarzalnym, bożonarodzeniowym charakterem.
Nadaje się na prezent i do własnego użytku — ozdobi stół, zabezpieczy otwarte wino i wniesie do domu świąteczny klimat. Jeśli szukasz stylowego, praktycznego dodatku na Boże Narodzenie, ten korek będzie trafionym wyborem.
Wymiary zatyczki:
4,5 cm x 11,5 cm
Wymiary pudełka:
13 cm x 6 cm x 4 cm
Waga:
35 g netto / 50 g brutto
Profesjonalny czarny pojemnik na farbę do włosów. Wewnętrzna miara wskazana jest w mililitrach oraz w uncjach. Pojemnik wyposażony jest w wygodny, poręczny uchwyt. Szerokie brzegi pojemnika zapobiegają rozlewaniu się farby.
Wymiary: 13 x 5,5 x 8 cm
Pumeks dwustronny
Pumeks kosmetyczny do usuwania zrogowaciałego naskórka z rąk i nóg. Pumeks dwustronny, posiada 2 powierzchnie ścierne o różnej porowatości: jedna strona służy do usuwania zrogowaciałego naskórka, druga wygładza skórę. Ilosć: 1 sztuka.
Profesjonalna, japońska zalotka do rzęs zapewnia naturalny i oszałamiający efekt. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanemu uchwytowi, każdy ruch jest precyzyjny i komfortowy, co ułatwia codzienne użytkowanie. Zalotka doskonale sprawdza się zarówno przy naturalnych, jak i sztucznych rzęsach, a jej wąski kształt pozwala dotrzeć do najdrobniejszych detali, w tym kącików oka. Gumowy pasek zabezpiecza rzęsy przed uszkodzeniem, zapewniając bezpieczeństwo i delikatność. Kompaktowa długość 9,5 cm sprawia, że jest idealna do zabrania w podróż, zawsze gotowa do stworzenia efektownego spojrzenia.
Zestaw silikonowych buteleczek, specjalnie zaprojektowanych do przewożenia kosmetyków w podróży.
Szczelnie zamykane, chronią przed przypadkowym wyciekiem w walizce, czy torbie podróżnej.
Zestaw zawiera:
- 3 szt. dużych buteleczek - 90 ml
- 2 szt. małych buteleczek - 60 ml
- 1 szt. buteleczka z atomizerem
- 4 szt. słoiczków
- 4 szpatułki
Saszetka mieszcząca zestaw jest o wymiarach:
19 cm x 16 cm x 4,5 cm
Masażer to doskonały gadżet, który pozwala na chwilę relaksu i odprężający masaż skóry głowy w trakcie codziennej pielęgnacji.
Wygodny uchwyt umożliwia swobodny masaż skóry głowy. Miękkie, silikonowe końcówki delikatnie masują i stymulują skórę głowy. Pobudza mikrokrążenie skóry głowy, co wpływa pozytywnie na wzrost włosów. Włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i uniesione u nasady.
Masażer sprawdza się rewelacyjnie do aplikacji wszelkiego rodzaju wcierek i rozprowadzania na całej długości włosów odżywek i masek.
ZESTAW BUTELECZEK PODRÓŻNYCH
7-częściowy zestaw buteleczek i pojemniczków, specjalnie zaprojektowanych do przewożenia kosmetyków w podróży.
Szczelnie zamykane, chronią przed przypadkowym wyciekiem w walizce, czy torbie podróżnej.
Zestaw składa się z:
- 1 x buteleczka 30 ml
- 1 x buteleczka z pompką 30 ml
- 1 x buteleczka z atomizerem 30 ml
- 2 x słoiczek
- 1 x lejek
- 1 x szpatułka
Organizer na kosmetyki / kosmetyczka podróżna
Wykonana z miękkiego, pikowanego materiału. Bardzo praktyczna i uniwersalna.
Kosmetyczka w sam raz na dłuższe podróże czy wyjazdy - jest bardzo poręczna i pojemna, pomieści wszystkie niezbędne rzeczy.
Posiada jedną komorę zasuwaną na zamek.
Kosmetyczka jest bardzo pojemna.
Papiloty rekomendowane są dla włosów przesuszonych i łamliwych. Są wygodne zarówno w zakładaniu, jak i zdejmowaniu, dzięki temu mogą być używane codziennie.
Wałki wykonane są z delikatnej gąbeczki, wzmocnionej wewnątrz giętkim i wytrzymałym drucikiem. Gwarantują sprężyste i naturalnie wyglądające fale.
Zestaw zawiera 10 sztuk.
Wymiary:
długość 12 cm, średnica 2,3 cm
Wskazówki:
Przed wykonaniem stylizacji włosy należy rozczesać i delikatnie zwilżyć. Dla uzyskania trwalszego efektu należy nałożyć piankę do włosów. Wałki powinny być trzymane na głowie do momentu wyschnięcia włosów; można również podsuszyć je suszarką. Papiloty o większej średnicy pozwolą uzyskać grubsze fale, dodające fryzurze objętości, papiloty o mniejszej średnicy umożliwią wykonanie drobnych loczków.
Ozdoby do włosów - klamra
Ozdoby do włosów - klamra matowa.
Mix kolorów - wysyłane losowo w zależności od dostępności
Zestaw ECARLA 3w1 to elegancka i praktyczna propozycja dla osób szukających efektownych, a jednocześnie funkcjonalnych ozdób do włosów. W opakowaniu znajdziesz jedną dużą klamrę w kształcie kwiatu w modnym wykończeniu ombre (rozmyte przejście kolorów) oraz dwie mniejsze, uniwersalne spinki. Pozwolą na stworzenie wielu pięknych upięć na każdą okazję. Każda spinka wykonana z najwyższej jakości materiałów!
Zestaw zawiera: