KOLORYZACJA BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW – 24 NATURALNE ODCIENIE
Balsam Koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem henny to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na zdrowych, lśniących włosach. Henna Color nie tylko farbuje, ale również głęboko odżywia i pielęgnuje włosy, poprawiając ich kondycję po każdym zastosowaniu. Zapewnia piękny i pełen blasku i naturalny kolor. Trwałość koloru ok. 8 myć.
Cechy:
- Bezpieczny dla włosów – nie zawiera amoniaku i utleniaczy
- Wygodna aplikacja, bezpośrednio z tuby (konsystencja kremu)
- Intensywna pielęgnacja włosów, dzięki zawartości ekstraktu z henny
Zawartość opakowania:
krem koloryzujący w tubie 75 ml, instrukcja użycia, rękawiczki ochronne.
Dove Original antyperspirant w aerozolu został stworzony dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy.
Gwarantuje 24-godzinną ochronę przed poceniem. Ponadto regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Nie zawiera alkoholu.
Nusuk odświeżacz powietrza 300 ml.
Ostrzeżenia: tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Sposób użycia: wstrząśnij przed użyciem, rozpyl w kierunku środka pomieszczenia.
Skład: parfum,alcohol,glycol,aplha-isomethyl,ionone,benzyl,extract.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Przygotuj się na magiczny czas Świąt z naszym wyjątkowym kubkiem ECARLA!
Ten stylowy kubek, wykonany z wysokiej jakości ceramiki łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, co czyni go idealnym towarzyszem podczas zimowych wieczorów spędzonych przy kominku, czy spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Świąteczny motyw nadaje mu wyjątkowego charakteru, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako dekoracja stołu lub pomysł na prezent dla bliskich.
Kubek jest idealny do kawy, herbaty czy gorącej czekolady. Wysokiej jakości matowa ceramika jest przyjemna w dotyku i estetyczna. Pudełko, w które zapakowany jest kubek, jest starannie zaprojektowane, co dodatkowo podnosi jego wartość estetyczną i sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Poczuj świąteczny klimat!
Czyszczenie:
Można myć w zmywarce. Aby zachować intensywność wzoru i trwałość szkliwa, zaleca się unikanie agresywnych środków ściernych.
Przed pierwszym użyciem można kubek opłukać ciepłą wodą.
Specyfikacja:
Materiał: ceramika
Kolor: biały, czerwony
Pojemność: 350 ml
Wymiary kubka: 9,5 x 12,5 x 8,5 cm
Wymiary opakowania: 12 x 10 x 9 cm
Waga: 344 g
Waga z opakowaniem: 380 g
Zestaw zapakowany w ozdobne kartonowe pudełko idealne na prezent.
Dodaj swojemu wnętrzu odrobinę zimowej magii. Pierniczki nadają się jako ozdoba świąteczna do powieszenia na oknie, choince lub jako prezent.
Cudowny i praktyczny dodatek do twojego wnętrza. Tymi zawieszkami udekorujesz świąteczne drzewo jak i stroiki czy okna.
Specyfikacja:
- Zestaw 12 sztuk,
- Zapakowane w drewniane pudełko.
Materiał:
- Drewno
Wymiary 1 zawieszki:
6,5 x 4,5 cm
Wymiary pudełka:
14 x 14 cm
Dodaj blasku swoim świątecznym dekoracjom dzięki eleganckim, brokatowym gwiazdkom ECARLA. Zestaw zawiera 4 efektowne zawieszki o średnicy 7 cm w intensywnym, świątecznym czerwonym kolorze.
Każda gwiazdka pokryta jest drobnym brokatem, który pięknie odbija światło choinkowych lampek, nadając drzewku przytulny i świąteczny charakter. Gwiazdki nadają się jako ozdoba świąteczna do powieszenia na oknie, choince lub jako prezent. Poczuj klimat świąt!
Specyfikacja:
-Zestaw 4 sztuk
Materiał: tworzywo sztuczne
Wymiary 1 zawieszki: 7 cm
Wymiary opakowania: 14 cm x 12 cm x 2 cm
Waga zestawu: 17 g brutto
Chlapu Chlap Cutie Lulu Brelok z dzwoneczkiem zestaw
Zastosowanie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera drobne elementy łatwe do połknięcia, ryzyko zadławienia.
Sposób użycia: Przyczep do kluczy, do plecaka, do spodni, do czego tylko chcesz … będzie zawsze z Tobą, będzie twoim wiernym PRZYJACIELEM
Szybkoschnący klej do paznokci - schnie w kilka sekund.
Wygodny aplikator - dozuje po 1 kropli
Wprowadź świąteczny nastrój do domu, biura czy sklepu dzięki kolorowym naklejkom na szybę Boże Narodzenie marki ECARLA. Kolorowe naklejki to szybki i tani sposób na stworzenie świątecznej atmosfery.
Idealne do dekoracji okien, witryn, luster, szyb samochodowych i innych gładkich powierzchni. Intensywne kolory i precyzyjne wzory sprawią, że wnętrze natychmiast nabierze świątecznego charakteru.
Specyfikacja:
W zestawie 2 arkusze z naklejkami.
Wymiar arkusza z naklejkami: 90 x 30 cm
Waga: 113 g
Przyrząd do pedicure. Przeznaczony jest do ścinania zrogowaciałego, martwego naskórka. Niezastąpiony przy profesjonalnym pedicure, ergonomiczna rączka gwarantuje stabilny uchwyt w dłoni.
Zestaw 2szt. ATOMIZERÓW podróżnych na perfumy 5ML dozownik AK03
ZESTAW 2 SZT. ATOMIZERÓW NA PERFUMY
Wykonane z aluminium da pewność, że perfumy nie zbiją się podczas transportu.
Przeznaczone do wielokrotnego użytku, można je napełniać perfumami wielokrotnie.
Pojemność: 5ml
Top Choice Pielęgnacja i stylizacja włosów Wsuwki do włosów krótkie w komplecie znaduje się 30 sztuk.
Przygotuj świąteczne prezenty i dekoracje z gustem — zestaw 500 okrągłych naklejek ECARLA o średnicy 25 mm to praktyczne i efektowne rozwiązanie. Naklejki z kolekcji „Boże Narodzenie” zawierają urocze motywy świąteczne — idealne do ozdabiania kopert, paczek, torebek prezentowych, etykiet na wypieki czy dekoracji stołu.
Dane produktu:
Ozdobne naklejki - etykiety samoprzylepne
Zestaw 500 szt.- rolka
Wymiar naklejek: średnica 25 mm
Waga: 48 g
Materiał: papierowe