Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Profesjonalne szczoteczki do czesania rzęs naturalnych i przedłużonych. Idealnie rozdzielają i układają rzęsy, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnego efektu.
Nie niszczą rzęs i są zgodne ze standardami medycznymi.
Orzeźwiająca mgiełka perfumowana to połączenie tropikalnej karamboli,soczystej gruszki i dodających energii jagód Goji-idealnie poprawia nastrój.Zapach przeniesie zmysły w egzotyczną krainę beztroskiej radości.Nasyć ciało i zmysły.
Arbuz to wspaniały owoc o wielu właściwościach zdrowotnych. Wydawać by się mogło, że składa się z niemal 90 procent wody i nie zawiera żadnych składników odżywczych, ale jest to błędne myślenie.
Sposób użycia:
Wstrząśnij butelką i rozpyl produkt na całe ciało. Przed użyciem mgiełki na twarz, zasłoń dłonią oczy, aplikuj z odległości ok. 20 cm. Mgiełki możesz używać tak często, jak masz ochotę.
Skład (INCI):
Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrullus Lanatus Fruit Extract, Phenoxyethanol, Glycerin, Parfum, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Sera do twarzy zawierają skuteczne stężenia aktywnych składników odżywczych dla skóry,które wspomagają rutynę pielęgnację Twojej skóry. Ich lekka i elegancka konsystencja łatwo się wchłania i od razu zaczyna działać.
ODNAWIAJĄCE SERUM 10% AHA+ 2% BHA 30ML
ROZJAŚNIA + WYGŁADZA
Ożywia matowy odcień skóry i pomaga wspierać jej świeży wygląd.
Ta skuteczna kombinacja beta- i alfahydroksykwasów sprawia, że skóra może złuszczać się i odnawiać,ustępując miejsca jaśniejszej i czystszej cerze
KOREAŃSKA TECHNOLOGIA I NATURALNE SKŁADNIKI DLA TWOICH KLIENTÓW
Uniwersalne, wegańskie produkty nawilżające o zawartości 99% aloesu, pochodzącego z koreańskiej wyspy Jeju. Hydrożelowa, gęsta konsystencja posiada właściwości nawilżające, łagodzące, kojące i chłodzące. Żele świetnie się wchłaniają, nie pozostawiając tłustego filmu, dzięki czemu mogą być bazą do wykonywania dalszych kroków pielęgnacyjnych. Mogą być stosowane także do włosów jako podkład do ich olejowania. Dostępne w opakowaniu z nakrętką, której szerokie wieczko umożliwia łatwą aplikację lub w praktycznej tubie, która sprawdza się w podróży.
- mogą być stosowane na oparzenia słoneczne
- sprawdzają się w roli podkładu pod olejowanie włosów
- zamienniki balsamu do ciała i kremu do rąk
Nawilżająca pomada HiSkin Men jest przeznaczona do stylizacji włosów i brody. Oparta na wodnej bazie, zapewnia włosom połysk, gładkość i utrwalenie. Poprawia teksturę, ułatwia okiełznanie włosów Włosy nie są suche i sztywne w dotyku, Lanolina i wosk Carnauba zmiękczają i utrzymują włosy na swoim miejscu
Sposób użycia: Rozetrzyj małą ilość pasty w dłoniach i rozprowadź równo po wilgotnych lub suchych włosach lub brodzie.
Skład: Aqua, Petrolatum, Lanolin Cera, Cetearyl Alcohol, Copernicia Ce- rifera Wax, Microcrystalline Wax, VP/VA Copolymer, PVP, Propylene Glycol, Ceteareth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydrogenated Poly- decene, Trideceth-10, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
TOŁPA Clinical Boost Retinal light 0,05% Serum do twarzy 30 ml przyspiesza złuszczanie martwego naskórka, intensywnie wygładza i wyrównuje koloryt. Rozjaśnia przebarwienia i przywraca skórze świetlistość i promienność. Spłyca zmarszczki, uelastycznia skórę i widocznie spowalnia procesy jej starzenia.