Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
TWOJA SKÓRA JEST SPRAGNIONA?
Dostarcz jej tego, czego najbardziej potrzebuje, aby odzyskać komfort i nawilżenie.
Poczęstuj ją OD ZEWNĄTRZ kosmetykami z linii WATER BALANCE, a odwdzięczy Ci się promiennością i pozytywną energią.
WEGAŃSKIE SERUM-BOOSTER to efektywne połączenie intensywnej pielęgnacji z super lekką formułą - nie obciąża skóry, idealnie wchłania się, skutecznie nawadniając delikatny, skłonny do przesuszania naskórek. Daje efekt satynowej świeżości i wygładzenia. Stosowane razem z pozostałymi kosmetykami z linii WATER BALANCE wzmacnia efekt nawilżenia, w przyjazny i przyjemny sposób dbając o cerę suchą i odwodnioną.
Serum wzbogacone zostało o ROZŚWIETLAJĄCE PERŁOWE KULKI SFERYCZNE, a także prawdziwą bombę składników aktywnych, ukierunkowanych na poprawę nawilżenia Twojej skóry:
Gin TONIQ ® - rewolucyjny składnik aktywny idealnie wpisujący się w trend #UNCYCLINGU, bo otrzymywany jako pełnowartościowy składnik uboczny destylacji GINU. Ma silne i długofalowe działanie nawadniające – zawiera cenne fermenty i roślinną glicerynę, które działając w synergii istotnie poprawiają nawilżenie i kondycję naskórka.
NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY o rozmiarze 2-10kDA – mniejszy, lepszy, szybszy! W krótszym czasie dociera głębiej i nawilża bardziej spektakularnie.
WYSOKO ZMINERALIZOWANA WODA z francuskich źródeł GEOTERMALNYCH La Bourboule – niezwykle bogata w chlor, krzem, sód i wapń, o pH przyjaznym skórze.
KWAS POLIGLUTAMINOWY – prawdziwy hit nowoczesnej kosmetologii o imponujących właściwościach przeciwzmarszczkowych i nawilżających.
HUMEKTANTY – silne substancje nawilżające, wiążące wodę w naskórku; zapewniają natychmiastowe i długotrwałe uczucie nawilżenia i wygładzenia.
EFEKT – serum-booster odczuwalnie poprawia nawilżenie i gładkość naskórka. Przywraca mu świeżość i komfort, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia. Skóra odzyskuje naturalny blask i promienność.
Stosowanie: Codzienne rano i/lub wieczorem serum wmasuj w oczyszczony naskórek twarzy, szyi i dekoltu, pozostaw do wchłonięcia.
Natura Siberica Men Krem do twarzy Wolf Power Tonizujący został stworzony dla prawdziwych mężczyzn – silnych, odważnych i pewnych siebie! Aktywna formuła - zaprojektowana specjalnie dla wszystkich funkcji męskiej skóry.
Ekstrakt organiczny trawy cytrynowej zapewnia działanie anti-aging, nawilża skórę, poprawia jej elastyczność, odświeża cerę. Dzika mięta natychmiast budzi, łagodzi obrzęk i zaczerwienienie. 100% tauryny skutecznie tonizuje, dodając skórze młodości i siły.
Tonizujący krem do twarzy „Power of the Wolf” jest idealny do ochrony skóry przed stresem, zmęczeniem i negatywnymi skutkami środowiska. Intensywnie odżywia skórę, poprawiając jej elastyczność. Natychmiast odświeża i poprawia cerę.
Sposób użycia: Małą ilość kremu stosować na skórę twarzy i szyi
Linia do pielęgnacji skóry twarzy zawierająca kompleks pielęgnacyjny Collagen-Cera składający się z kolagenu i ceramidów, które pozostawiają na powierzchni skóry nawilżający film. 4 rodzaje peptydów zawartych w produkcie wspomaga elastyczność skóry, a 8 rodzajów kwasu hialuronowego nawilża i rozjaśnia suchą skórę. Kwiatowo-owocowy zapach produktów wprowadza w relaksujący nastrój. W skład linii wchodzą pianka, tonik, emulsja, ampułka oraz krem do twarzy.
Sposób użycia:
Toner należy delikatnie nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy przy pomocy palców lub płatka kosmetycznego. Można stosować zarówno podczas porannej, jak i wieczornej pielęgnacji skóry.
Himalaya Intensywnie nawilżający krem do twarzy i ciała 150 ml
Intensywnie nawilżający krem przeznaczony do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera kiełki pszenicy, bogate źródło witaminy E, które odżywiają Twoją skórę sprawiając, że jest ona miękka i elastyczna oraz chronią ją przed oddziaływaniem środowiska. Skuteczny, naturalny balsam ze słodkich migdałów nawilża nawet bardzo suche obszary Twojej skóry.
Sposób użycia:
Nałóż krem i delikatnie wmasuj w oczyszczoną skórę ciała, twarzy i szyi.