Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Matujący krem ??na dzień «SEBOCONTROL» Cyca + Cynk + ANA to idealny wybór dla skóry wymagającej starannej pielęgnacji i kontroli sebum. Krem ma lekką konsystencję, która natychmiast się wchłania, nie pozostawiając uczucia ciężkości ani tłustości. Skutecznie nawilża, reguluje wydzielanie sebum i pomaga zmniejszyć rozszerzone pory.
Dzięki ekstraktowi z wąkroty azjatyckiej, cynkowi i kwasom AHA krem ??nie tylko normalizuje wydzielanie sebum, ale także intensywnie nawilża, zmniejsza widoczność porów i redukuje przetłuszczanie się skóry. Już po 14 dniach regularnego stosowania zauważysz, jak skóra staje się matowa i gładka, a pory wydają się węższe.
Składniki aktywne:
Sposób użycia:
Nanieś na oczyszczoną skórę twarzy, wykonując lekkie ruchy wzdłuż linii masażu.
Skład (INCI):
AQUA, COCO-CAPRYLATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, HYDROGENATED ETHYLHEXYL OLIVATE, ZEA MAYS STARCH, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, DECYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, ZINC PCA, LACTIC ACID, GLYCOLIC ACID,BIOSACCHARIDE GUM-1, ARACHIDYL GLUCOSIDE, HYDROGENATED OLIVE OIL UNSAPONIFIABLES, TOCOPHEROL, PARFUM, XANTHAN GUM, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, GERANYL ACETATE, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Nawilżający krem do twarzy z ochroną SPF 50+. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Zalecany dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia.