Siła natury zamknięta w balsamie Tisane- pełnym nawilżających i odżywczych składników naturalnego pochodzenia. Tisane miód mango -egzotyczny rytuał dla ust o każdej porze roku.
SPF30- wysoka ochrona.
Ostrzeżenia: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
Zastosowanie: nawilża, regeneruje i ochrania przed promieniami słonecznymi
Sposób użycia: Cienką warstwę balsamu nanieść na usta. Stosować jako ochronę ust szczególnie podczas wycieczek, jazdy na rowerze, nartach i innej aktywności na powietrzu.
Spray ułatwia rozczesywanie włosów,gwarantuje ich świeżość.Nie wymaga spłukiwania.
Przeznaczony dla dziewczynek powyżej 3 roku życia.Przebadany dermatologicznie.Bez parabenów,SLS i SLES.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Przecizmarszczkowy krem dla mężczyzn
JANDA GENTLEMAN Platinum Carrier 40+ Krem dzień/noc, 50ml -Krem ukierunkowany na walkę ze zmarszczkami i poprawę elastyczności, przeciwdziała starzeniu się skóry, wpływa na odbudowę komórek i wzmacnia architekturę skóry. Działa kojąco na podrażnioną skórę, łagodzi uczucie pieczenia, przywraca skórze komfort
Sposób użycia: stosuj codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę
Skład: AQUA/WATER, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROGENATED POLYDECENE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, CELLULOSE, DECYL COCOATE, ISODECYL NEOPENTANOATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SQUALANE, SACCHAROMYCES/BARLEY SEED FERMENT FILTRATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, ACETYL TETRAPEPTIDE-17, COLLOIDAL PLATINUM, FRUCTOSE, SODIUM HYALURONATE, UREA, ALLANTOIN, MALTOSE, GLUCOSE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, TREHALOSE, TOCOPHEROL, PROPANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, PENTYLENE GLYCOL, PEG-8, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM CHLORIDE, ASCORBYL PALMITATE, XANTHAN GUM, ASCORBIC ACID, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, SODIUM LEVULINATE, SODIUM ANISATE, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL
SORAYA KOLAGEN ELASTYNA PIELĘGNACYJNY KREM NAWILŻAJĄCY 50ML
Nowoczesny krem nawilżający, polecany do stosowania na dzień lub na noc w zależności od potrzeb skóry i typu cery. Delikatnie pielęgnuje skórę zapewniając odpowiednie nawilżenie oraz wyraźną poprawę elastyczności i gładkości skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Krem szczególnie jest polecany dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej, także o zwiększonej wrażliwości. Doskonale się wchłania i jest idealny jako podkład pod makijaż.
Pojemność: 50 ml