Brelok do kluczy z dzwoneczkiem - biały Królik Sweet z sercem ECARLA to idealny dodatek do kluczy lub ozdoba do torebki. Jego niezwykły design przyciąga wzrok i sprawia, że każdy, kto go zobaczy, uśmiecha się na myśl o sympatycznym króliku z sercem.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, brelok z przywieszką i dzwoneczkiem jest nie tylko wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Oryginalny kształt breloka dodaje odrobiny radości do codziennych obowiązków, a jednocześnie skutecznie chroni klucze przed zagubieniem.
Brelok ECARLA to także doskonały pomysł na prezent.
Specyfikacja:
Szerokość: 4 cm
Wysokość: 7 cm
Długość całkowita: 21 cm
Długość smyczy: 9,5 cm
Wymiary opakowania: 15 cm x 10 cm x 4 cm
Waga: 52 g netto / 56 g brutto
Przedstawiamy wyjątkową kosmetyczkę ECARLA, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. To przenośne etui to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która pragnie mieć swoje kosmetyki zawsze pod ręką. Kosmetyczkę wyróżnia oryginalny truskawkowy motyw, który dodaje jej uroku i sprawia, że jest nie tylko praktycznym akcesorium, ale także modnym dodatkiem.
Kosmetyczka jest wykonana z wysokiej jakości śliskiego materiału, co zapewnia jej trwałość i odporność na codzienne użytkowanie.Jest bardzo praktyczna i uniwersalna. Posiada jedną komorę zasuwaną na zamek. Dzięki kompaktowym rozmiarom, kosmetyczka ECARLA doskonale sprawdzi się w podróży.
Dane produktu:
Wymiary: 22 cm x 13 cm x 7 cm
Wymiary opakowania: 22 cm x 14 cm x 2 cm
Waga: 100 g netto / 104 g brutto
Przedstawiamy wyjątkową kosmetyczkę ECARLA, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. To przenośne etui to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która pragnie mieć swoje kosmetyki zawsze pod ręką. Kosmetyczkę wyróżnia oryginalny truskawkowy motyw, który dodaje jej uroku i sprawia, że jest nie tylko praktycznym akcesorium, ale także modnym dodatkiem.
Kosmetyczka jest wykonana z wysokiej jakości śliskiego materiału, co zapewnia jej trwałość i odporność na codzienne użytkowanie.Jest bardzo praktyczna i uniwersalna. Posiada jedną komorę zasuwaną na zamek. Dzięki kompaktowym rozmiarom, kosmetyczka ECARLA doskonale sprawdzi się w podróży.
Dane produktu:
Wymiary: 31 cm x 20 cm x 10 cm
Wymiary opakowania: 29 cm x 22 cm x 2 cm
Waga: 167 g netto / 171 g brutto
Brelok do kluczy ECARLA w kształcie uroczej pluszowej kapibary w bluzie z truskawką to idealny dodatek do kluczy lub ozdoba do torebki. Jego niezwykły design przyciąga wzrok i sprawia, że każdy, kto go zobaczy, uśmiecha się na myśl o sympatycznej puchatej kapibarze w bluzie z truskawką.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, brelok jest nie tylko wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Oryginalny kształt breloka dodaje odrobiny radości do codziennych obowiązków, a jednocześnie skutecznie chroni klucze przed zagubieniem.
Brelok ECARLA to także doskonały pomysł na prezent.
Specyfikacja:
Szerokość: 9 cm
Wysokość: 13 cm
Długość smyczy: 7 cm
Długość całkowita: 20 cm
Waga: 57 g netto / 60 g brutto
Uroczy brelok do kluczy ECARLA w kształcie brązowego jamnika z frędzlami to idealny dodatek do kluczy lub ozdoba do torebki. Jego niezwykły design przyciąga wzrok i sprawia, że każdy, kto go zobaczy, uśmiecha się na myśl o sympatycznym jamniku.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, brelok z frędzlami jest nie tylko wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Oryginalny kształt breloka dodaje odrobiny radości do codziennych obowiązków, a jednocześnie skutecznie chroni klucze przed zagubieniem.
Brelok ECARLA to także doskonały pomysł na prezent.
Specyfikacja:
Szerokość: 14 cm
Wysokość: 8 cm
Długość całkowita: 26 cm
Długość smyczy: 18 cm
Waga: 43 g netto / 47 g brutto
Uroczy brelok do kluczy ECARLA w kształcie czarnego jamnika z frędzlami to idealny dodatek do kluczy lub ozdoba do torebki. Jego niezwykły design przyciąga wzrok i sprawia, że każdy, kto go zobaczy, uśmiecha się na myśl o sympatycznym jamniku.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, brelok z frędzlami jest nie tylko wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Oryginalny kształt breloka dodaje odrobiny radości do codziennych obowiązków, a jednocześnie skutecznie chroni klucze przed zagubieniem.
Brelok ECARLA to także doskonały pomysł na prezent.
Specyfikacja:
Szerokość: 14 cm
Wysokość: 8 cm
Długość całkowita: 26 cm
Długość smyczy: 18 cm
Waga: 43 g netto / 47 g brutto
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Pielęgnuj swoją skórę dzięki Palmolive Naturals Moisture Care z ekstraktem z oliwek i aloesem.
Czy myjesz ręce, czy bierzesz prysznic mydłem w kostce, będziesz cieszyć się czystą, miękką i nawilżoną skórą dzięki formule wzbogaconej 100% naturalnymi składnikami.
Zostaw swoje ciało cudownie pachnące i w pełnej ochronie dzięki tej kostce mydła.
Pobudź ciało i umysł z produktami Palmolive Naturals.
Inspirowane dobroczynnymi właściwościami natury, zostały opracowane,aby pomóc Ci zwolnić i skupić się na zmysłach w zabieganym,dynamicznie zmieniającym się świecie.
Delikatne formuły Palmolive Naturals zostały stworzone z troską o naturalnie dobre samopoczucie Twoje i Twoich bliskich.
Pamiętaj, aby regularnie myć ręce.
Składniki:
Sodium Palmate, Sodium Oleate, Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Parfum, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Sine Adipe Lac, Olea Europaea Fruit Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Limonene, CI 47005, CI 61570, CI 77891.
Cechy:
-Wegańskie mydło ziołowe
-Formuła 98% pochodzenia naturalnego
-Nadaje się również do skóry wrażliwej
-Z naturalnym mlekiem migdałowym
-Zgodność ze skórą potwierdzona dermatologicznie
-Składane pudełko: 75% materiał z recyklingu
Aromatyczne mydło w kostce.Oczyszcza skórę,nawilża i pielęgnuje pozostawiając na niej piękny zapach.
Mydło antybakteryjne do mycia rąk z pantenolem 500ml
- pH neutralne dla skóry
- Nie wysusza skóry przy częstym stosowaniu
- Skutecznie myje działając antybakteryjnie
Skład:Aqua, Sodium Myreth Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Glycine Soja Oil, Panthenol, Pantolactone, Glyceryl Oleate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lactic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Parfum.
Mydło w płynie przeznaczone do mycia dłoni. Skutecznie oczyszcza, a dzięki formule z gliceryną pielęgnuje skórę dłoni. Otulający zapach słodkich poziomek wprawia w radosny nastrój.
Sposób użycia:
Niewielką ilość preparatu nanieś na wilgotną skórę dłoni. Masuj dłonie, dokładnie myjąc także przestrzenie między palcami, a następnie dokładnie spłucz wodą.
Witaminowe mydło w płynie. Zawiera ekstrakt z maku i kakao.
95% składników pochodzenia naturalnego.
Ekstrakt z płatków maku: zmiękcza skórę, działa nawilżająco.
Masło z nasion kakowca: odżywia i regeneruje skórę.
Sposób użycia:
Niewielką ilością mydła umyj ręce, następnie spłucz je wodą.
Skład(INCI):
aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, lactic acid, parfum, sodium benzoate, glycerin, styrene/acrylates copolymer, tetrasodium glutamate diacetate, polyquaternium-7, niacinamide, panthenol, theobroma cacao extract, papaver rhoeas petal extract, tocopheryl acetate .
Kremowe mydełko do rąk i ciała w kostce.Dokładnie myje a dzięki zawartości migdałów i masła Shea doskonale odżywia skórę.
Cechy:
- 98% naturalnych składników
- wegańska formuła
Protex Ultra Mydło w płynie do rąk 300 ml
Pomaga chronić przed bakteriami. Nowa formuła ze składnikami nawilżającymi, wzbogacona o olej lniany i naturalny składnik antybakteryjny. Dla zdrowia Twojej skóry.
Skład:
Aqua
Sodium Laureth Sulfate
Cocamidopropyl Betaine
Lactic Acid
Sodium Chloride
Parfum
Cocamide MEA
Sodium Hydroxide
Sodium Benzoate
Sodium Salicylate
Glycerin
Tetrasodium EDTA
Linum Usitatissimum Seed Oil
Benzyl Alcohol
Benzyl Salicylate
Citronellol
Eugenol
Linalool
CI 17200
CI 19140
Odżywcze kremowe mydło w płynie do rąk z oliwką i jogurtem.
Zapewnia skórze pielęgnację i natychmiastową miękkość skutecznie ją oczyszczając.
Cechy:
-multivitamin complex
-kremowa,przyjazna dla skóry formuła
-93% naturalnych składników
-pH przyjazne dla skóry
-testowane dermatologicznie
-biodegradowalna formuła
-68% mniej plastiku na ml produktu w porównaniu z mydłem w płynie Luksja w opakowaniu z pompką 500ml
Formulacje oparte na alantoinie i glicerynie łagodnie myją, dają odczucie nawilżenia i działają zmiękczająco na skórę. Delikatna kompozycja zapachowa pozostawiają na dłoniach przyjemny zapach przez długi czas.
Nasze mydło oczyszczone jest z kontrowersyjnych składników takich jak PEGi, parabeny i mikroplastik.
Sposób użycia:
Na wilgotną skórę rąk, nanieść niewielką ilość mydła, dokładnie umyć dłonie, spłukać.
Skład:(INCI)
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Allantoin, Mel Extract, Cocamide DEA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propylene Glycol, Parfum
Mydło w kremie z ekstraktem z limonki 500ml
Pielęgnacyjne mydło w kremie z ekstraktami z limonki i mięty delikatnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, pozostawiając ją miękką i delikatną. Świeży, orzeźwiający zapach limonki wprowadzi wspaniały nastrój na cały dzień. Nadaje się do codziennego użytku.
Stosowanie: Nanieść kremowe mydło na wilgotną skórę. Zmyć wodą.
Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betain?, Styrene / Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Glycerin, Allantoin, Mentha Piperita Extract, Methyl?hlor??sothiazolinone, Methyl?sothiazolinone; Limonene, Citric Acid, EDTA, Colouring agent: CI 19140, CI 42090.
Kremowe mydło w kostce Creme Care z pielęgnującym, bogatym w składniki odżywcze mleczkiem migdałowym skutecznie chroni skórę przed wysuszaniem pozostawiając ją miękką i łagodnie aromatyczną.
Cechy:
Formulacje oparte na alantoinie i glicerynie łagodnie myją, dają odczucie nawilżenia i działają zmiękczająco na skórę. Delikatna kompozycja zapachowa pozostawiają na dłoniach przyjemny zapach przez długi czas.
Nasze mydło oczyszczone jest z kontrowersyjnych składników takich jak PEGi, parabeny i mikroplastik.
Sposób użycia:
Na wilgotną skórę rąk, nanieść niewielką ilość mydła, dokładnie umyć dłonie, spłukać.
Skład:(INCI)
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Allantoin, Olea Europaea Fruit Extract, Cocamide DEA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propylene Glycol, Parfum
Hipoalergiczne mydło w płynie BIAŁY JELEŃ z ekstraktem z koziego mleka
Przebadane dermatologicznie.
Odżywcze kremowe mydło w płynie do rąk z oliwką i jogurtem.
Zapewnia skórze pielęgnację i natychmiastową miękkość skutecznie ją oczyszczając.
Cechy:
-multivitamin complex
-kremowa,przyjazna dla skóry formuła
-93% naturalnych składników
-pH przyjazne dla skóry
-testowane dermatologicznie
-biodegradowalna formuła
-78% mniej plastiku na ml produktu w porównaniu z mydłem w płynie Luksja w opakowaniu z pompką 500ml