Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Poznaj ziołowe Receptury Zielarki Agaty, która przez lata podróży i zgłębiania tajników natury odkryła przepisy na piękno ciała i włosów, stosowane przez
rdzennych mieszkańców różnych regionów świata.
Dziś możesz w pełni czerpać z tradycyjnych receptur skrzętnie zebranych przez Zielarkę Agatę i przekonać się, jak dobra może być symbioza twórczego człowieka i tajemniczej natury.
Seria SKARBY POLNE – kosmetyki oparte na dobrodziejstwie ziół, owoców i roślin pochodzących z pól.
Czarne mydło do mycia włosów i ciała - 300 ml
Oczyszczenie, odżywienie, wzmocnienie,
poprawa kondycji włosów i skóry, pielęgnacja.
Zawiera ekstrakty i oleje 37 ziół i owoców z m.in. krwawnika, pokrzywy, rumianku,szałwii, brzozy, melisy i wielu innych.
Krwawnik pospolity ma właściwości pielęgnujące, przeznaczony do skóry wrażliwej.
Pokrzywa zwyczajna źródło wielu cennych witamin, korzystnie wpływających na włosy i skórę.
Rumianek pospolity łagodzi podrażnienia skóry, oczyszcza i odżywia ją
Naturalne szare mydło BHP w folii "Szczedro" 72% - 200 g.
Usuwa zabrudzenia z tkanin oraz skutecznie myje powierzchnie.
Sposób użycia:
Zwilżyć powierzchnię lub tkaninę, nanieść mydło, pocierać do wytworzenia piany, następnie spłukać wodą lub wyprać.
Skład:
Tłuszcze pochodzenia roślinnego, sód żrący techniczny, sól, soda kalcynowana techniczna.
Tłuszcze pochodzenia roślinnego, sód żrący techniczny, sól, soda kalcynowana techniczna.
Włoskie mydło w płynie marki Malizia o legendarnym zapachu Białego Piżma to delikatny i aksamitny kosmetyk do codziennego stosowania w Twoim domu. Mydło w płynie z niezwykle wygodnym w użyciu dozownikiem delikatnie myje skórę, jednocześnie przywracając jej naturalny blask i wygląd.
Neutralne pH fizjologiczne. Produkt przebadany dermatologicznie.
Sposób użycia:
Mydło w płynie nanieś na zwilżone dłonie, spień i spłucz.
Formulacje oparte na alantoinie i glicerynie łagodnie myją, dają odczucie nawilżenia i działają zmiękczająco na skórę. Delikatna kompozycja zapachowa pozostawiają na dłoniach przyjemny zapach przez długi czas.
Nasze mydło oczyszczone jest z kontrowersyjnych składników takich jak PEGi, parabeny i mikroplastik.
Sposób użycia:
Na wilgotną skórę rąk, nanieść niewielką ilość mydła, dokładnie umyć dłonie, spłukać.
Skład:(INCI)
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Allantoin, Orchis Mascula Extract, Cocamide DEA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum
Odżywcze kremowe mydło w płynie do rąk z oliwką i jogurtem.
Zapewnia skórze pielęgnację i natychmiastową miękkość skutecznie ją oczyszczając.
Cechy:
-multivitamin complex
-kremowa,przyjazna dla skóry formuła
-93% naturalnych składników
-pH przyjazne dla skóry
-testowane dermatologicznie
-biodegradowalna formuła
-78% mniej plastiku na ml produktu w porównaniu z mydłem w płynie Luksja w opakowaniu z pompką 500ml
Kremowe mydło do rąk w płynie zawierające proteiny z mleka i ekstrakt z migdałów delikatnie myje i pielęgnuje skórę dłoni.
Testowane dermatologicznie.
Zapas pomaga chronić środowisko naturalne, poprzez wykorzystanie o 75% mniej plastiku na ml produktu niż mydło w płynie z pompką Palmolive (300 ml).
Pobudź ciało i umysł z produktami Palmolive Naturals. Inspirowane dobroczynnymi właściwościami natury zostały opracowane, aby pomóc Ci zwolnić i skupić się na zmysłach w zabieganym, dynamicznie zmieniającym się świecie.
Delikatna formuła Palmolive Naturals chroni naturalne pH Twojej skóry i dba o jej naturalne nawilżenie. Została stworzona w trosce o naturalnie dobre samopoczucie Twoje i Twoich bliskich.
W Palmolive wierzymy, że odrobina natury na co dzień pozwala nam poczuć się w pełni sobą.
Kremowe mydełko do rąk i ciała w kostce.Dokładnie myje a dzięki zawartości rumianku i gliceryny doskonale koi i łagodzi podrażnienia.
Cechy:
- 98% naturalnych składników
- wegańska formuła
Mydło w kostce Protex Herbal 90g
Skuteczna ochrona antybakteryjna
Pozostawia uczucie świeżości
Zapachy podkreślające działanie produktu
Hipoalergiczne mydło w płynie BIAŁY JELEŃ z ekstraktem z koziego mleka
Przebadane dermatologicznie.