Błyszczyk, który przeniesie Cię do tajemniczego, różanego ogrodu. W specjalnie opracowanej formule zatopione są prawdziwe, suszone płatki róż, by każde jego użycie było czymś wyjątkowym.
Wykończenie z efektem "tafli wody" idealnie podkreśla usta.
Sposób użycia:
Nałóż równomiernie na usta za pomocą dołączonego aplikatora.
Skład(INCI):
Paraffinum Liquidum, Polybutene, Diisostearyl Malate, Isostearyl Isostearate,
Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Octyldodecanol,
Isopropyl Palmitate, Rosa Gallica Flower Powder, Glyceryl Caprylate,
Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate,
Aluminum Hydroxide, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool, CI 15850
Parametry bezpieczeństwa:CA
Wegańska formuła
Dr. Althea 345 Relief Cream - krem barierowy 50 ml
Zaawansowany krem regenerujący, stworzony z myślą o skórze wrażliwej, osłabionej, z problemem trądziku lub w trakcie leczenia. Zawiera kompleks, który natychmiast koi podrażnienia, wzmacnia naturalną barierę ochronną i przywraca skórze komfort. Lekka, nietłusta konsystencja szybko się wchłania, pozostawiając cerę miękką, uelastycznioną i intensywnie nawilżoną. Idealny wybór dla osób z problemem przesuszenia, zaczerwienienia lub uczucia ściągnięcia, ale też wrażliwej skóry trądzikowej.
Medicube Deep Vita C Capsule Cream – krem z kapsułkami 55 g
Innowacyjny krem rozświetlający z mikro-kapsułkami witaminy C, które aktywują się dopiero w momencie aplikacji, gwarantując maksymalną świeżość i skuteczność. Rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt i nadaje cerze zdrowy blask. Silne działanie antyoksydacyjne chroni skórę przed wolnymi rodnikami i przyspieszonym starzeniem. Idealny produkt dla osób, które chcą dodać swojej skórze energii i promiennego wyglądu.
Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Klamra do włosów to sposób na stworzenie szybkiej fryzury oraz wyszukany dodatek, który będzie dopełnieniem każdej stylizacji. Wytworzona została z materiałów o wysokiej jakości i z dbałością o detale. Delikatnie chwyta włosy i doskonale utrzymuje się na miejscu. Idealna do wszystkich rodzajów włosów.
Klamra do włosów to sposób na stworzenie szybkiej fryzury oraz wyszukany dodatek, który będzie dopełnieniem każdej stylizacji. Wytworzona została z materiałów o wysokiej jakości i z dbałością o detale. Delikatnie chwyta włosy i doskonale utrzymuje się na miejscu. Idealna do wszystkich rodzajów włosów.
Składana, teleskopowa opaska do włosów. Kolor: Czarny Materiał: PCV
Welurowa opaska do włosów z ozdobnymi perełkami.
Mix kolorów.
Kolory opasek wysyłane są losowo - w zależności od dostępności
Czarna, szeroka opaska do włosów wykonana z trwałego i lekkiego materiału (tworzywo sztuczne). Jest elastyczna, dzięki czemu dopasowuje się do głowy.
Opaska posiada krótkie ząbki, które pozwalają utrzymać fryzurę.
Wymiar: uniwersalny
Opaska do włosów wykonana z trwałego i lekkiego materiału. Jest elastyczna, dzięki czemu dopasowuje się do głowy.
Opaska posiada krótkie ząbki, które pozwalają utrzymać fryzurę.
Wymiar: uniwersalny
Zestaw opasek kosmetycznych na głowę i nadgarstki.
Wykonane z wysokiej jakości jedwabistej tkaniny, gładkiej, miękkiej i lekkiej, nie poczujesz się niekomfortowo nawet przy długim noszeniu.
Zestaw zawiera:
- 1 opaskę na głowę
- 2 opaski na nadgarstki
Skład:
100% Mikrofibra
Opaska kosmetyczna z kokarda
Opaska idealnie sprawdzi się do przytrzymania włosów podczas robienia makijażu, oczyszczania twarzy czy nakładania maseczek.
Specyfikacja:
-Wykonany z wysokiej jakości jedwabistej tkaniny, gładkiej, miękkiej i lekkiej.
-Brak niekomfortowego ucisku głowy
Opaska do włosów
Wymiar: uniwersalny
Produkt wysyłany losowo w zależności od dostępności kolorystycznej.
Gumka do włosów scrunchie satynowa
Miękka, satynowa gumka do włosów.
Doskonale sprawdzi się do stylizacji włosów różnej długości i grubości.
Gumka jest delikatna – nie wyrywa i nie plącze włosów.
Podczas składania zamówienia napisz jaki kolor wybierasz.
Wyjątkowo mięciutka, puszysta przyjemna opaska, z kokardą i serduszkami którą można wyginać układać według swojego uznania - pomocna podczas zabiegów kosmetycznych twarzy.
Nowoczesny niezbędnik każdej kobiety.
Rozmiar:uniwersalny
Materiał:mięciutki polar, gumka
Ozdobna, błyszcząca opaska do włosów wykonana ze szlifowanych kryształków. Dostępna w kolorze czarnym i srebrnym.
Zestaw sześciu kobiecych spinek do włosów.
Pozwolą na stworzenie wielu pięknych upięć na każdą okazję.
Wymiary:
Długość: od 6 do 8 cm
Szerokość: od 0,8 do 2,5 cm
Wykonane z tworzywa sztucznego oraz ze stopu metali nieszlachetnych - bez niklu i chromu.
Ażurowa opaska do włosów w kolorze czarnym
Materiał:ABS
Ozdobna, błyszcząca opaska do włosów wykonana ze szlifowanych kryształków z dodatkiem perełek. Dostępna w kolorze czarnym i srebrnym
Opaska do włosów
Wymiar: uniwersalny