Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
tołpa dermo face sebio max efekt normalizująca maska głęboko oczyszczająca (saszetka) 2x6 ml
Wiemy, że niedoskonałości mogą pojawiać się u każdego, niezależnie od rodzaju skóry. Potrafią być bardzo uporczywe i wracają w tych samych miejscach (broda, czoło i skronie). Wtedy musimy zadziałać z największą mocą i wesprzeć skórę w tej nierównej walce. nasz dermokosmetyk złuszcza zrogowaciały naskórek i głęboko oczyszcza pory. Adsorbuje sebum i normalizuje jego wydzielanie. Reguluje rogowacenie, poprawia teksturę naskórka i redukuje liczbę zaskórników. Usuwa uporczywe i nawracające niedoskonałości. Zapobiega powstawaniu grudek i krostek oraz przyspiesza eliminację zmian. Przeciwdziała tworzeniu się przebarwień potrądzikowych. Pozostawia skórę gładką, odtoksycznioną i długotrwale matową. małe wielkie składniki borowina tołpa, kwasy AHA 5% - wyciągi z marakui, winogrona i ananasa standaryzowane na zawartość kwasów: glikolowego, mlekowego, cytrynowego, winowego, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z lukrecji, zielona glinka
Sposób użycia:
nanieś maskę na oczyszczoną twarz, omijając okolice oczu. Po 5-10 minutach spłucz wodą. Stosuj raz w tygodniu. Maska zawiera kwasy AHA, dlatego w trakcie stosowania może pojawić się lekkie, przemijające szczypanie skóry.
Skład(INCI):
Aqua, Illite, Kaolin, Propylene Glycol, Methylpropanediol, Montmorillonite, Peat Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Disodium Cocoamphodiacetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Alcohol Denat., Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Magnesium Aluminum Silicate, Sorbitan Oleate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Parfum, Sodium Bisulfite, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Bezoic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.
Peeling wspomaga usuwanie zaskórników i martwych komórek skóry oraz odblokowuje pory.Zawiera olejek z australijskiego drzewa herbacianego,który słynie ze swojego dobroczynnego działania.Wspomaga leczenie stanów zapalnych,łatwo przenika przez skórę,działa bakteriobójczo i antyseptycznie.Aktywnie i dogłębnie oczyszcza skórę usuwając brud,sebum oraz zanieczyszczenia które mogą blokować pory.Dzięki stymulującym korzyściom płynącym z drzewa herbacianego,odświeża i odżywia skórę.Odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery.