Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Nowa seria została stworzona do włosów suchych, matowych, odwodnionych, podatnych na uszkodzenia.
Hydro Silk doskonale wygładza strukturę włosów, nadając im miękkość i piękny połysk. Chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Wystarczy 1 kropla, aby nawilżyć przesuszone końcówki i nadać im wyjątkowego blasku
Nowa seria została stworzona do włosów suchych, matowych, odwodnionych, podatnych na uszkodzenia.
Hydro Silk doskonale wygładza strukturę włosów, nadając im miękkość i piękny połysk. Chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Wystarczy 1 kropla, aby nawilżyć przesuszone końcówki i nadać im wyjątkowego blasku
Wyroby medyczne PARANIT stworzone zostały z myślą o potrzebach Twojego dziecka.
Preparat działa mechanicznie na wszy, dzięki czemu wszy nie mogą się na niego uodpornić.
Przeznaczony jest do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.
Właściwości:
Sposób użycia:
Wstrząśnij preparat przed użyciem.
Nałóż odpowiednią ilość Paranit Lotion na suche włosy. Rozprowadź równomiernie od nasady aż po końcówki, a następnie wmasuj, zwracając szczególną uwagę na kark i skórę za uszami. Pozostaw na 10 minut. Umyj włosy zwykłym szamponem i dokładnie spłucz wodą. Przeczesz mokre włosy gęstym grzebieniem.
Spray maskujący odrosty to doskonały sposób na odświeżenie koloru w kilka sekund.Natychmiastowo pokrywa siwe włosy a wygodny aplikator pozwala na precyzyjne naniesienie kosmetyku na odrosty.Nie brudzi skóry głowy i dłoni. Efekt utrzymuje się do kolejnego mycia.
Jest w 6 wersjach kolorystycznych.
Wystarcza na 25 aplikacji.
Myjący, rokitnikowy scrub dla skóry głowy głęboko oczyszcza skórę głowy, przeciwdziała wypadaniu włosów, zwiększa ukrwienie cebulek włosowych. Można go stosować dla każdego typu włosów.
Wchodzące w skład scrubu witaminy i aminokwasy odżywiają i regenerują włosy. Olejek z ałtajskiego rokitnika i marokański olejek arganowy sprzyjają powstawaniu keratyny zapewniając włosom wytrzymałość i połysk.
Sposób użycia: niewielką ilość scrubu nanieść na wilgotną skórę głowy, masować delikatnymi ruchami, pozostawić na 3 minuty po czym zmyć obficie wodą. Na koniec umyć głowę szamponem. Zaleca się stosowanie raz w tygodniu.
Wyjątkowo miękka kredka przeznaczona do makijażu oczu. Ma lekką, odpowiednio miękką konsystencję, która łatwo rozprowadza się na powiece.
W zamknięciu kredki wbudowana jest niezawodna temperówka. Precyzyjnie temperuje, co pozwala utrzymać końcówkę sztyftu w optymalnej ostrości, dzięki czemu aplikacja jest łatwa, a linia kreski perfekcyjna.