Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Mgiełka samoopalająca Venita Trendy Bronze sprawi, że Twoje ciało będzie wyglądało zjawiskowo. Po kilku minutach Twoja skóra będzie jak muśnięta słońcem, a każda kolejna aplikacja pogłębi efekt i sprawi, że skóra nabierze tropikalnej opalenizny, zupełnie jak po powrocie z egzotycznych wakacji. Wydajna płynna formuła bardzo łatwo rozprowadza się po skórze i szybko wchłania. Dzięki zawartości D-panthenolu i gliceryny skóra jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zregenerowana. Mgiełka otuli Twoją skórę delikatnym zapachem i piękną opalenizną. Bądź piękna i zjawiskowa każdego dnia!
Sposób użycia: rozprowadzić mgiełkę równomiernie na osuszonej skórze twarzy i ciała. Po nałożeniu dokładnie umyć ręce. Stosować minimum raz dziennie, aż do uzyskania pożądanego odcienia opalenizny. Dla najlepszego efektu przed pierwszym zastosowaniem wykonać dokładny peeling twarzy i ciała.
Skład: AQUA, DIHYDROXYACETONE, PROPYLENE GLYCOL, JUGLANS REGIA LEAF EXTRACT, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PANTHENOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, LACTIC ACID.
Nawilżający balsam brązujący do ciała, pozwalający w krótkim czasie uzyskać efekt naturalnej opalenizny, przy jednoczesnej pielęgnacji skóry.
Aksamitna formuła brązująco- nawilżająca idealnie rozprowadza się po całym ciele, pozwalając na dokładną i równomierną aplikację, co minimalizuje powstawanie smug, zacieków czy plam. Efekt opalenizny widoczny jest już po 1 aplikacji i utrzymuje się nawet do kilku dni.
Dzięki zawartości naturalnych olejów m.in. kokosowego i babassu oraz regenerujących maseł: shea i kakaowego, balsam wspaniale nawilża i odżywia naskórek, a olej z nasion marchwi oraz ekstrakt z orzecha włoskiego aktywnie wspierają brązowienie naskórka. balsam posiada przyjemny kokosowy zapach. 98% składników pochodzenia naturalnego.
Bezbarwna pianka opalająca która już po godzinie daje muśniętą słońcem skórę, a po około 8 godzinach zmienia się w głęboką, brązową opaleniznę. Aloe Vera i witamina E sprawią, że Twoja profesjonalnie wyglądająca opalenizna będzie dłużej promienna, a skóra będzie jedwabiście gładka.
Profesjonalny lotion do szybkiego opalania, niezbędny dla osób, które mają mało czasu. Opalenizna powstała w wyniku użycia tego produktu rozwinie się w ciągu zaledwie godziny dając subtelny, delikatny efekt. Po dwóch godzinach opalenizna będzie w średnim kolorze a już po 3 i więcej będziesz mogła cieszyć się głębokim odcieniem na swojej skórze. Aloes i witamina E znajdujące się w produkcie utrzymają nieskazitelną i promienną opaleniznę przez wiele dni.
Balsam nawilżający, nadający naturalny złocisty blask skórze. Specjalnie opracowana formuła, zawierająca łagodzący aloes oraz działającą antyoksydacyjnie witaminę E, pozostawia skórę miękką, nawilżoną i otuloną cudownym zapachem, równocześnie budując naturalny kolor opalenizny.
Idealny dla osób lubiących słoneczny odcień skóry bez konieczności opalania.
Stosowanie:
- Po kąpieli rozprowadź niewielkie ilości produktu okrężnymi ruchami na suchą skórę ciała i twarzy.
- Natychmiast umyj dłonie aby uniknąć plam i nierówności
- Do codziennego stosowania
Przed nałożeniem ubrania upewnij się że skóra jest całkowicie sucha.
Produkt nie chroni przed promieniowaniem słonecznym. Nie stosuj produktu na uszkodzone partie skóry.
Zaawansowana pianka do opalania z efektem korekty koloru, która działa jak podkład korygujący. Produkt buduje naturalną, ciemną opaleniznę a zawarte w samoopalaczu fioletowe pigmenty neutralizują żółte tony ciemniejszej skóry, pozostawiając ją głęboko opaloną. Daje natychmiastowy kolor, którego nadmiar należy zmyć po określonym czasie. Zawarty w piance kwas hialuronowy i witamina B5 zapewniają długotrwałe nawilżenie skóry, pomagając zachować jej jedwabistą gładkość. Pianka w tym odcieniu najlepiej nadaje się do karnacji o żółtych odcieniach, poszukującej naturalnie wyglądającej, głębokiej opalenizny w odcieniach brązu lub dla średnio ciemnych odcieni skóry szukających ciemnej opalenizny.