Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem ANTI-SHINE, który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Krem zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek, nadając mu gładkość i sprężystość, oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.
Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.
Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.
Naturalny, bezpieczny i hipoalergiczny dezodorant, doskonały do codziennej pielęgnacji skóry. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Posiada właściwości łagodzące, nie zatyka porów oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu, bez przebarwień i śladów na ubraniach.
Naturalny dezodorant jest substancją krystaliczną z ałunu potasowego pozwala skutecznie pozbyć się dyskomfortu związanego z potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Do aplikowania pod pachy, na stopy, plecy w celu zneutralizowania potu lub po goleniu i depilacji aby zminimalizować pieczenie i podrażnienie skóry.
Właściwości:
Sposób użycia:
Zwilżyć kryształ i rozprowadzić na wybrane miejsca.
Skład (INCI):
Potassium Alum.
Rozkładana kosmetyczka z haczykiem do powieszenia to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalności i porządku w podróży. Posiada liczne kieszonki, w tym transparentną, która ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych produktów.
Jej pojemność zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie kosmetyki, a możliwość zawieszenia jej pod prysznicem lub na drzwiach dodaje wygody. Ciemny kolor sprawia, że wygląda elegancko i jest odporna na zabrudzenia.
Właściwości:
Rozkładana kosmetyczka z haczykiem do powieszenia to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalności i porządku w podróży. Posiada liczne kieszonki, w tym transparentną, która ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych produktów.
Jej pojemność zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie kosmetyki, a możliwość zawieszenia jej pod prysznicem lub na drzwiach dodaje wygody. Ciemny kolor sprawia, że wygląda elegancko i jest odporna na zabrudzenia.
Właściwości:
ORGANIZER NA KOSMETYKI / KOSMETYCZKA PODRÓŻNA
Bardzo praktyczne saszetki do organizacji rzeczy w walizce, torbie podróżnej.
Wykonane z miękkiego, śliskiego materiału oraz siateczki.
Zamykane są na zamek.
TORBY SIATECZKOWE:
S: 32 cm x 23 cm x 10 cm
M: 32 cm x 27 cm x 11 cm
L: 42 cm x 32 cm x 10 cm
TOREBKI:
XS: 27 x 16 cm
S: 30 x 21.5 cm
M: 35 x 20 cm
L: 34,5 x 27 cm"
BARDZO FUNKCJONALNY I ELEGANCKI KUFEREK/ETUI NA BIŻUTERIĘ I ZEGARKI
Cechy produktu:
- Produkt wysokiej jakości,
- Niezbyt duży, ale bardzo funkcjonalny i przemyślany tak, aby można było wygodnie przechowywać,
- Zamykany na solidny metalowy zamek z kluczykiem - zapewni dobrą ochronę Twojej kolekcji,
- Pokryty eleganckim, welurowym materiałem,
- Środek wyściełany jest miękkim pluszowym materiałem,
- Szkatułka idealnie nadaje się na prezent. Jest niezwykle praktyczna,
- UNIKATOWY DESIGN - przypadnie każdej kobiecie,
- posiada schowki na: pierścionki, kolczyki, naszyjniki i wiele innych.
Dodatkowo posiada szufladkę na najdroższe kosztowności.
Wymiary szkatułki:
Wysokość: 13 cm
Grubość: 13 cm
Szerokość: 17,5 cm
Kosmetyczka damska - imitacja skóry
Rozmiar: 21x12cm
Kosmetyczka męska Mosaic marki Top Choice to idealny wybór, jeśli szukasz praktycznego i stylowego organizera na kosmetyki. Wykonana z wysokiej jakości PVC, oferuje doskonałą trwałość i zwiększoną odporność na wilgoć. Dzięki pojemnej komorze głównej i zapięciom na suwak, kosmetyczka zapewnia bezpieczne przechowywanie i szybki dostęp do produktów. Wygodny uchwyt boczny ułatwia noszenie, a granatowy kolor dodaje jej eleganckiego i męskiego charakteru.
Właściwości:
• jednokomorowa
• zamykana od góry na suwak
• boczna rączka ułatwiająca transport
• wykonana z najwyższej jakości materiałów
Kolor: granatowy
Materiał: PCV
Wymiary: 22 x 12 x 9 cm
Kosmetyczka WASHBAG Praktyczna, doskonała na podróż samolotem, na basen i na siłownię, wodoodporna, jednokomorowa. Wykonana z mocnego i elastycznego materiału, łatwa do czyszczenia. Transparentne panele boczne umożliwiającemu wgląd do zawartości bez konieczności otwierania. Zapinana od góry na suwak. Wyposażona w wygodny uchwyt
Kolor: mix kolorów (czarny, różowy, niebieski)
Materiał: PCV
Wymiary: 21 x 17 x 13,5
Kosmetyczka damska z serii Leopard 98499
Podręczna, mała, jednokomorowa kosmetyczka typu piórnik, od góry zasuwana na suwak. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ze zwierzęcym nadrukiem.
Będzie idealnym gadżetem do damskiej torebki oraz uzupełnieniem stylizacji dla wielbicielek najmodniejszego w tym sezonie, wyrazistego wzoru w lamparcie cętki, docenionego przez największe domy mody takie jak Dolce & Gabbana, Kenzo czy Roberto Cavalli.
Doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent dla kobiet, które lubią oryginalne akcesoria i efektowne akcenty.
Materiał: poliester
Wymiary: 20 x 8 x 7,5
Rozmiar S
Bardzo praktyczne saszetki do organizacji rzeczy w walizce lub w torbie podróżnej. Wykonane z miękkiego, śliskiego materiału oraz siateczki.
Saszetki zamykane są na zamek.
TORBY SIATECZKOWE:
S: 32 cm x 23 cm x 10 cm
M: 32 cm x 27 cm x 11 cm
L: 42 cm x 32 cm x 10 cm
TOREBKI:
XS: 27 cm x 16 cm
S: 30 cm x 21,5 cm
M: 35 cm x 20 cm
L: 34,5 cm x 27 cm
Obszerny kuferek z serii Arabesque. Wygodny w pakowaniu i czyszczeniu. Powstały z wysokiej jakości materiału. Zamek błyskawiczny otwiera się w sposób pozwalający dokładnie zobaczyć zawartość kuferka. Pięć wewnętrznych kieszeni dodatkowych gwarantuje perfekcyjną organizację. Górna rączka zapewnia doskonałą mobilność.
Kolor: czarny, granatowy.
Materiał: poliester.
Wymiary: 29x20x14,5 cm
Kolor czarny lub granatowy
Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności
Jednokomorowa kosmetyczka męska. Zamykana od góry na suwak. Boczna rączka ułatwiająca transport. Wykonana z najwyższej jakości materiałów.
Kolor: czarny
Materiał: PCV
Wymiary: 25x11x7,5 cm
Kosmetyczka damska z serii STITCH prostokątna.
Rozmiar: 21x13.5x10cm
Praktyczna i niezwykle pojemna, doskonała na podróż samolotem, na basen i na siłownię. Wodoodporna, jednokomorowa.
Wykonana z mocnego i elastycznego materiału, łatwego do czyszczenia. Transparentne panele boczne umożliwiającemu wgląd do zawartości bez konieczności otwierania. Zapinana od góry na suwak, wyposażona w wygodny uchwyt.
Kolor: mix kolorów (czarny, różowy)
Materiał: PCV
Wymiary: 32 cm x 21 cm x 8 cm
Kosmetyczka damska - imitacja skóry
Rozmiar: 22.5x14x11cm
Organizer na kosmetyki / kosmetyczka podróżna
Wykonana z miękkiego, pikowanego materiału. Bardzo praktyczna i uniwersalna.
Kosmetyczka w sam raz na dłuższe podróże czy wyjazdy - jest bardzo poręczna i pojemna, pomieści wszystkie niezbędne rzeczy.
Posiada jedną komorę zasuwaną na zamek.
Kosmetyczka jest bardzo pojemna.
Wymiary: 25 cm x 5 cm x 18 cm
Materiał:100% Poliester
Modny dodatek na podróż - rozkładana kosmetyczka z piękną fakturą!
Przezroczysta kosmetyczka zasuwana na zamek. Kosmetyczka jest wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości.
Nieprzemakalna.
Wymiary: 13,5 x 23 x 7,5 cm.
Kosmetyczka występuje w kilku szatach graficznych. Przy składaniu zamówienia należy wskazać kolor, w przeciwnym wypadku wysłany zostanie losowy model.
Organizer na wkładki higieniczne - saszetka do torebki, którą schowasz w torebce lub plecaku.
Koniec z bałaganem!
Z naszą saszetką zorganizujesz swoje podręczne rzeczy.
Wymiary:
13 cm x 13 cm x 3 cm
Wymiary opakowania:
25 cm x 17,5 cm